Spor

30 Ağustos Zafer Kupası Voleybol Turnuvası kayıtları başladı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından yapılacak olan 30 Ağustos Zafer Kupası Voleybol Turnuvası kayıtları başladı. Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla 15-29 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek..

30 Ağustos Zafer Kupası Voleybol Turnuvası kayıtları başladı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından yapılacak olan 30 Ağustos Zafer Kupası Voleybol Turnuvası kayıtları başladı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla 15-29 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek ödüllü, Zafer Kupası Voleybol Turnuvası için kayıt almaya başladı. 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da zaferle sonuçlanan ve düşman askerlerinin yurdu terk etmesiyle birlikte ülke topraklarında Türk egemenliğinin sağlandığı Büyük Taarruz’u anmak için Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde her yıl 30 Ağustos günü kutlanan resmî ve ulusal bir bayram olan 30 Ağustos Zafer Bayramı, Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Voleybol turnuvası düzenlenecek.

YARIŞMACILARA TOPLAMDA 24 BİN LİRALIK ÖDÜL

Ödüllü olarak gerçekleşecek olan 30 Ağustos Zafer Kupası Voleybol Turnuvası’nda ‘kadınlar’ ve ‘erkekler’ kategorilerinde 1’incilere 6 bin lira, 2’ncilere 4 bin lira ve 3’üncülere 2 bin lira olmak üzere toplamda 24 bin lira ödül dağıtılacak.

Katılımın ücretsiz olduğu, ‘takımını oluştur turnuvada yerini al ve sen de bu heyecana ortak ol’ sloganı ile Büyükşehir Belediyesi’nin Erenköy Mahallesi’ndeki Kapalı Spor Merkezi’nde gerçekleştirilecek 30 Ağustos Zafer Bayramı Voleybol Turnuvası’na ilişkin detaylı bilgi 0 (549) 696 00 38 nolu telefondan alınabileceği belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL