Genel Güncel Siyaset SonDakika

Ak Parti Kayseri tam kadro esnaf ziyareti yaptı!

Başkan Büyükkılıç, Sahabiye Medresesi’ndeki esnafları ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, sık sık esnaflarla bir araya gelerek, talep ve önerilerini yerinde dinlemeye devam..

Ak Parti Kayseri tam kadro esnaf ziyareti yaptı!

Başkan Büyükkılıç, Sahabiye Medresesi’ndeki esnafları ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, sık sık esnaflarla bir araya gelerek, talep ve önerilerini yerinde dinlemeye devam ediyor.

Başkan Büyükkılıç, Sahabiye Medresesi’ndeki esnafları ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleriyle vatandaşla hep iç içe olarak, çalışmalarını sürdürüyor.

Buna göre Başkan Büyükkılıç, Sahabiye Medresesi’ndeki esnafları ziyaret ederek, hem sohbet etti, hem de talep ve önerileri dinledi.

Başkan Büyükkılıç, AK Parti Milletvekili Şaban Çopuroğlu, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm ve Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ile birlikte vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Büyükkılıç, vatandaşlarımızla birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza ve hizmetlerimize devam edeceğiz’ diyerek, şöyle konuştu: “Sahabiye Medresesi’ndeki esnaflarımızı ziyaret ederek, esnaflarımıza hayırlı işler temennisinde bulunduk. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Her fırsatta esnaflarımızla bir araya gelmeye özen ve gayret gösteriyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimiz için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL