Genel Güncel SonDakika

Ak Parti yerel seçim için toplandı: Tüm Başkanlar oradaydı!

Adalet ve Kalkınma Partisi İl Teşkilatı, Kayseri’de görev yapan Belediye Başkanları ve Kayseri Milletvekilleri; yerel seçimler öncesinde Ak Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm önderliğinde bir toplantı gerçekleştirdi. Kayseri’nin sorunları..

Ak Parti yerel seçim için toplandı: Tüm Başkanlar oradaydı!

Adalet ve Kalkınma Partisi İl Teşkilatı, Kayseri’de görev yapan Belediye Başkanları ve Kayseri Milletvekilleri; yerel seçimler öncesinde Ak Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm önderliğinde bir toplantı gerçekleştirdi.

Kayseri’nin sorunları hakkında istişare yapılan toplantının ana gündem maddesinde yaklaşan yerel seçimlerin olduğu bilgisi öğrenildi.

Konuyla ilgili olarak Ak Parti Kayseri İl Başkanlığı sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda ”İl Başkanımız Fatih Üzüm Başkanlığında; TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanımız Hulusi Akar, Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımızın katılımıyla birlikte İlçe Teşkilat ve Belediye Başkanlarımızla Kadim Şehrimiz Kayseri’miz için istişare toplantısı düzenlendi. Ana gündem maddesi Yerel Seçimlerin olduğu toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde her daim hemşehrilerimiz için çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL