Genel Güncel SonDakika

Ak Parti’nin Kayseri adayı belli oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium’da düzenlenen AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı’nda yerel seçimler için partisinin belirlemiş olduğu Belediye Başkan Adaylarını açıklıyor. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın..

Ak Parti’nin Kayseri adayı belli oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium’da düzenlenen AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı’nda yerel seçimler için partisinin belirlemiş olduğu Belediye Başkan Adaylarını açıklıyor.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programa, AK Parti MYK ve MKYK üyeleri, bazı kabine üyeleri, milletvekilleri ile AK Parti ve MHP İl Başkanları katıldı.

Toplantıya yerel seçim süreci hakkında bilgiler vererek başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklamalarında “Cumhur İttifakı’ndaki ortağımız MHP’nin adaylarını destekleyeceğimiz 7 vilayetimiz dışındaki tüm büyükşehir ve il belediye başkan adaylarımızı ilan ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Erdoğan, “Türkiye’nin artık tehditlerle, sinsi oyunlarla hizaya getirilecek bir ülke olmadığını er veya geç öğrenecekler, bunu bir asır önce olduğu gibi öğreteceğiz.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 17’si Büyükşehir olmak üzere toplam 48 ilin adaylarını açıkladığı toplantıda, Ak Parti’nin Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’nın Memduh Büyükkılıç olduğu duyuruldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL