Siyaset

Arık ve Genç El Ele

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili Çetin Arık, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde 1. sıradan aday olan Aşkın Genç’in seçim ofisini ziyaret etti. 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. dönem..

Arık ve Genç El Ele

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili Çetin Arık, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde 1. sıradan aday olan Aşkın Genç’in seçim ofisini ziyaret etti.
14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. dönem milletvekili seçimlerinde aday gösterilmeyen CHP Milletvekili Çetin Arık, 1. sıra milletvekili adayı Aşkın Genç’i ziyaret etti. Seçim ofisinde bir araya gelen Arık ve Genç birlik ve beraberlik mesajı verdi. Arık’a milletvekili adayı Ümit Özer’de eşlik etti. Ziyarette konuşan milletvekili Çetin Arık, “Bana yıllarca gönül verdiniz, destek oldunuz. Hakkınızı helal edin. Bu bayrağı hep birlikte taşıyıp Genel başkanımızı 13. cumhurbaşkanı yapacağız.”diye konuştu.
CHP 1. sıra milletvekili adayı Aşkın Genç ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Birlik ve beraberliğimiz önemli. Kayseri için daha çok çalışacağız ve Kayseri’yi kurtaracağız. Kıymetli vekilim ile 2015 den itibaren çok çalıştık. Bu görevi genel başkanımız bize uygun gördü. Artık kol kola çalışacağız. Kayseri için gece gündüz demeden koşturacağız.”şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL