Genel Güncel

Başkan Büyükkılıç, İpeksaray AVM’de Esnaf ve Vatandaşla Buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, İpek Saray Alışveriş Merkezi’nde esnafı ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti. Gençlere sinema bileti dağıtan Başkan Büyükkılıç, “Siz bizim canlarımızsınız. Birliğimiz, beraberliğimiz bereketimizdir” dedi…

Başkan Büyükkılıç, İpeksaray AVM’de Esnaf ve Vatandaşla Buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, İpek Saray Alışveriş Merkezi’nde esnafı ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti. Gençlere sinema bileti dağıtan Başkan Büyükkılıç, “Siz bizim canlarımızsınız. Birliğimiz, beraberliğimiz bereketimizdir” dedi.

Yerel yönetim hizmetlerini en üst seviyede gerçekleştiren Başkan Büyükkılıç, öte yandan bizzat sahada, sık sık esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelerek onların talep ve önerilerini de dinlemeye özen gösteriyor.

Bu kapsamda, Başkan Büyükkılıç, İpek Saray Alışveriş Merkezi’ni ziyaret ederek, vatandaşla ve esnafla bir araya geldi. Sıcak ve samimi bir şekilde karşılanan Büyükkılıç, esnaf ve vatandaşların talep ve önerilerini de dinledi.

Çocuklar ve gençlerle bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Büyükkılıç, esnafa hayırlı ve bereketli işler temennisinde bulundu.

“Hizmet Götürmek İçin Vatandaşların Hizmetkârı Olmaya Devam Ediyoruz”

Kayseri’nin her bir mahallesine varıncaya dek hizmet götürmek için vatandaşların hizmetkârı olmaya devam ettiklerini ifade eden Büyükkılıç, “Türkiye’de parmakla gösterilen, örnek alınan ve takdir toplayan yatırım ve hizmetlerimizle ve 16 ilçe belediyesi ile el ele gönül gönüle, kentin doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine kadar en ücra köşesinde bulunan her bir mahallesine varıncaya dek hizmet götürmek için bu halkın hizmetkârı olmaya devam ediyoruz”  diye konuştu.

Başkan Büyükkılıç, esnaflara teşekkür ederek, “İpek Saray Alışveriş Merkezinde hemşehrilerimize hizmet veren esnaflarımızı ziyaret ederek, kendilerine hayırlı işler temennilerimizi ilettik. İş yerlerinde bizleri misafir eden esnaflarımıza, sevgiyle selamlayan hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Büyükkılıç, sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen ziyaretlerinde hem esnaflara hem de vatandaşlara sinema bileti de hediye etti.

Esnaflar ve vatandaşlar da Başkan Büyükkılıç’a ilgi, alakası ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL