Güncel

BAŞKAN İLMEK TBMM’Yİ ZİYARET ETTİ

İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Kayseri Milletvekilleri Şaban Çopuroğlu, Murat Cahit Cıngı ve Sayın Bayar Özsoy’u makamında ziyaret ederek, ilçedeki yatırımlarla ile ilgili..

BAŞKAN İLMEK TBMM’Yİ ZİYARET ETTİ

İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Kayseri Milletvekilleri Şaban Çopuroğlu, Murat Cahit Cıngı ve Sayın Bayar Özsoy’u makamında ziyaret ederek, ilçedeki yatırımlarla ile ilgili görüşme yaptı.

İncesu’nun gelişen ve büyüyen bir ilçe olduğunun altını çizen Başkan İlmek “İncesu, Kayseri’nin en çok göç alan bir ilçesi. Gelişen alt yapısı ve İncesu Organize Sanayisi ile bölgede her dönem nüfus artıyor. Bizlerde yerel yöneticiler olarak vatandaşlarımızın taleplerini karşılamaya çalışıyoruz. Bunu yaparken yerel ve genelde belediyemizin ve devletimizin desteğini görüyoruz. İlçemizde birçok yatırım hizmete açılmaya gün sayıyor. Kısa zamanda içinde bu yatırımları düzenleyeceğimiz toplu açılış töreni ile halkımızın hizmetine sunacağız. Ankara ziyaretimizde de Milletvekillerimizle ilçemizde yaptığımız yatırımları değerlendirdik. Tarih ve turizm ilçesi İncesu, her alanda gelişmeye devam edecek. Bunu yaptığımız ve yapacağımız projelerle hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL