Genel Güncel

Başkan Memduh Büyükkılıç, Memur-Sen üyeleri ile buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Kayseri İl Temsilciliği’nin birbirinden değerli üyeleri ile bir araya geldi. Birliğin, beraberliğin en güzel örneklerini sergileyen Başkan Büyükkılıç, AK..

Başkan Memduh Büyükkılıç, Memur-Sen üyeleri ile buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Kayseri İl Temsilciliği’nin birbirinden değerli üyeleri ile bir araya geldi.

Birliğin, beraberliğin en güzel örneklerini sergileyen Başkan Büyükkılıç, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, Melikgazi, Kocasinan ve Talas Belediye Başkanları ile birlikte Memur Sendikaları Konfederasyonu Kayseri İl Temsilciliği’nin üyeleri ile bir araya gelerek, keyifli bir buluşma gerçekleştirdi.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda sendika üyelerine hitap eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Memur-Sen’imiz ve sağduyu ile hareket eden bu tür sendikalarımızın hepsi yüz akımız, yerli ve milli. Bizler de onlara layık olma yolunda, daha da güçlenmesi adına gece, gündüz demeden el birliğiyle koşturuyoruz” dedi.

İnsanlığa hizmet sevdasını taşıyan bir anlayışa sahip olduklarını vurgulayan Başkan Büyükkılıç, “Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın Bahçeli’nin elini güçlendirmemiz lazım, onlar birbiriyle kenetlenmiş, ülkemizin bekası, mazlum insanların sesi olma adına dünyada ses getiriyorlar. O birliktelik berekete vesile oluyor. Biz de bu anlayış içerisinde hep beraber koşuşturacağız, çalışacağız. 16 ilçe belediye başkanımızın, büyükşehrimizin tekrar aynı şekilde hizmet etmesine vesile olacağız” diye konuştu.

“El Ele, Gönül Gönle Bu Şehri Geleceğe Taşıyacağız”

Büyükkılıç, hizmet sevdasıyla gece gündüz demeden çalıştıklarını belirterek, “Birbirimize sahip çıkacağız, hizmetlerimizi yaptık, tecrübemiz de birikimimiz de kaynağımız da var, yine sizlere layık olma yönünde elimizden geleni yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Sizlere hizmet sevdasıyla gece gündüz demeden koşturuyoruz. Biz altyapısıyla, üst yapısıyla şehrimizi bir noktaya taşıdık, yeni dönemde de hem rutin belediyeciliği hem de teknolojiyi göz ardı etmeden, ilçe belediye başkanlarımızla el ele, gönül gönle bu şehri geleceğe taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükkılıç ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir ile telefon görüşmesi yaptı. Özdemir, şöyle konuştu:

“Bu zamana kadar ki yapmış oldukları çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum, hep birlikte 31 Mart’a da el ele, omuz omuza, gönül gönle gireceğiz. Cumhur İttifakı’nın çok kıymetli adayları ile beraber Kayseri’yi Türkiye vizyonuna yakışır, marka şehirlerden bir şehir haline getireceğiz. Lansmanını yaptığınız yeni projelerde sizi tebrik ediyorum, şehrimizin misyonunu daha iyi bir noktaya taşıma kararlılığınız bizleri burada memnun etti. Her zaman yanındayız, destekçiniziz.”

Kayseri’de de Başkan Büyükkılıç’ın başkanlığında tüm sendika görüşmelerinde hep birlikte karar aldıklarını ifade eden Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu da “Cenab-ı Allah birliğimizi daim etsin. Tabi sizlerin desteği bizler için son derece önemli. Memur-Sen milli ve yerli. Bizim her zaman birlikte yürüdüğümüz bir sendika. Dolayısıyla bizlerin güçlü olması, aslında sizlerin güçlü olması. Sizlerin güçlü olması bizlerin güçlü olmasını getiriyor. Kayseri’de de çok şükür Memduh Başkanımızın başkanlığında biz tüm sendika görüşmelerinde hep birlikte karar alıyoruz. Hep birlikte destek veriyoruz” şeklinde konuştu.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ise Kayseri için hizmet verdiklerini belirterek, “Her bir belediye başkanımız kendi bölgesinde şehrimizi güzelleştirmek, geleceğe taşımak, daha huzurlu, daha konforlu bir hayat sürmek için çalışıyoruz, gayret gösteriyoruz. Şimdiye kadar hep desteklediniz, hep omuz verdiniz. Sizlerin desteği ile bugünlere kadar geldik. Sizler bir 5 yıl daha görev verirseniz yeniden Kayseri’mize hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın da “Bu sofranın hazırlamasında talimatları bulunan Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve Mehmet Emin başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizi bir araya getirdikleri için. Sağ olun. Var olun. Kayseri’deki birçok tesiste Memduh Başkanım, Mustafa Başkanım, Ahmet Başkanım daha önce Mehmet Özhaseki başkanım, hepimizin emeği var. Bütün tesislerimiz sizlerin, bizlerin emrine açık” dedi.

İnsana hizmet noktasında belediyelere ve belediye başkanlarına büyük görevler düştüğünü ifade eden Memur-Sen Kayseri İl Temsilci Mehmet Emin Aslantürk de “İnsan odaklı, insani değerleri önceleyen, değerli deyince akla insanların geldiği, daha yaşanabilir ve daha huzurlu bir şehir inşa etmek için büyük bir özveri ile çalışan çok kıymetli belediye başkanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.

Engelli bir öğretmen ise “Eserimizin adı şehri Kayseri. Kayseri’nin bütün güzelliklerini dizelerimde anlatmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Ayrıca bir engelli olarak bu zamana kadar hizmetlere şahit oldum, her yönüyle, her türlü sosyal aktivitelerde yer aldım, Allah bin kere razı olsun” diyerek, Kayseri ile ilgili şiirini seslendirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL