Genel Güncel SonDakika

Başkan Tuzcuoğlu, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti!

Kayseri Anadolu Oto Galericiler Odası’nın Yeni Başkanı Metin Tuzcuoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyarette bulundu. Ziyarette Anadolu Oto Galericiler Odası heyetine, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ..

Başkan Tuzcuoğlu, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti!

Kayseri Anadolu Oto Galericiler Odası’nın Yeni Başkanı Metin Tuzcuoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyarette bulundu.

Ziyarette Anadolu Oto Galericiler Odası heyetine, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ev sahipliği yaptı.

Ziyarette ilk olarak konuşan Tuzcuoğlu, basın mensupların teşekkür ederek ve Şehitlere Allah’tan rahmet dileyerek başladığı konuşmasında “Güzel bir seçim atlattık, Galericiler kazandı. Genç, dinamik ve bizlerden sonra bu bayrağı alacak arkadaşlarla güzel çalışmalar yapacağız. Siz de bizim her zaman olduğu gibi basın yüzümüzsünüz.” ifadelerine yer verdi.

Tuzcuoğlu’nun ardından konuşan Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ise ”İki aday arasında demokrasi içerisinde kavgasız, gürültüsüz bir seçim oldu. Demokrasi kazandı. Sizlere de ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Muhabir: Rıdvan Kaya – Kamera: Burak Can Arslan

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL