Genel Güncel

Büyükkılıç Büyükşehir’in başlattığı yenileme çalışmalarını inceledi

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN ÜNİVERSİTE HASTANESİ’NDE İNCELEME BAŞLATTI   Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi tarafından Üniversite Hastanesi Ana Girişinde ve Poliklinikler kısmında başlatılan yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. İnsanı..

Büyükkılıç Büyükşehir’in başlattığı yenileme çalışmalarını inceledi

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN ÜNİVERSİTE HASTANESİ’NDE İNCELEME BAŞLATTI

 

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi tarafından Üniversite Hastanesi Ana Girişinde ve Poliklinikler kısmında başlatılan yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın felsefesinin en güzel örneklerini sergileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç,  insan odaklı hizmetlerine devam ediyor. Bu kapsamda, Başkan Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi tarafından Üniversite Hastanesi Ana Girişinde ve Poliklinikler kısmında yürütülen yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

Son durum hakkında yetkililerden bilgi alan Büyükkılıç, “Büyükşehir Belediyesi tüm imkânlarıyla her zaman şehrimizin hizmetinde” dedi. Başkan Büyükkılıç, sağlık hizmetlerinin daha konforlu ve modern ortamda gerçekleşmesi için gayret ettiklerini ifade ederek, “Üniversite Hastanesi Ana Girişinde ve Poliklinikler kısmında yenileme çalışmalarına başladık. Çalışmalarımız tamamlandığında, vatandaşlarımızın aldıkları ve buradaki sağlık çalışanlarımızın da verdiği sağlık hizmetleri artık çok daha konforlu ve modern bir ortamda gerçekleşmiş olacak” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL