Genel Güncel SonDakika

Büyükkılıç: Derya kuzuları tezgahı doldurmuş!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Sivas Caddesi’nde balık satan esnafı ziyaret ederek, hayırlı işler temennisinde bulundu. Birliğin, beraberliğin adeta bereket olduğunu dile getiren ve gönül belediyeciliğinin en güzel..

Büyükkılıç: Derya kuzuları tezgahı doldurmuş!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Sivas Caddesi’nde balık satan esnafı ziyaret ederek, hayırlı işler temennisinde bulundu.

Birliğin, beraberliğin adeta bereket olduğunu dile getiren ve gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerini sergileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Sivas Caddesi’nde taze balık satışları ile şehrin sosyal yaşamına renk katan balıkçı esnafını ziyaret etti.

Başkan Büyükkılıç, balıkçı esnafının, hem yemek kültürüne katkı sağlarken hem de sosyal yaşama renk kattığını belirterek, esnaflara işlerinde hayırlı, bereketli kazançlar diledi.

Balık tezgâhlarını da inceleyen Büyükkılıç, “Derya kuzuları tezgâhları yine doldurmuş. Biz de onlarca çeşit balığı Kayserili hemşehrilerimizin hizmetine sunan balıkçı esnafımızı bir ziyaret edelim hatırlarını soralım istedik. Hamd olsun esnafımız da her zaman olduğu gibi bizleri sevgiyle ve ilgiyle misafir ettiler. Rabbim kazançlarını bol eylesin” diye konuştu.

Esnaflar ve vatandaşlar da Başkan Büyükkılıç’a ilgi, alakası ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Büyükkılıç, her zaman olduğu gibi bundan sonra da sık sık esnafların talep ve önerilerini yerinde dinlemeye, esnaf dostu bir belediye olmaya devam edeceklerini ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL