Genel Güncel SonDakika

Büyükkılıç formunu koruyor!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, adeta bir klasik haline getirdiği Ali Dağı’nda sabah yürüyüşüne bu hafta da devam ederek, Pazar gününe sabah yürüyüşü ile başlangıç yaptı. Bir doktor..

Büyükkılıç formunu koruyor!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, adeta bir klasik haline getirdiği Ali Dağı’nda sabah yürüyüşüne bu hafta da devam ederek, Pazar gününe sabah yürüyüşü ile başlangıç yaptı.

Bir doktor olarak sağlık için yürüyüşün ve sporun önemini sık sık dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bu konuda Kayserililere örnek olmaya devam ediyor.

Pazar sabahında yine Ali Dağı’nda yürüyüş yapan Başkan Büyükkılıç, sağlık açısından sabah yürüyüşünün önemine vurgu yaptı.

Sabahın ilk ışıklarında Ali Dağı’nda yaptığı yürüyüş ile güne başlayan Büyükkılıç, “Her zaman olduğu gibi yine Ali Dağı’nda hemşehrilerimiz ile birlikte Erciyes’imizin eşsiz manzarasında keyifli bir yürüyüş gerçekleştirdik. Bu eşsiz güzelliği görmek ve doğayla iç içe olmak için sizleri de yürüyüşe bekliyorum” diye konuştu.

Başkan Büyükkılıç, Erciyes Dağı manzarası ile fotoğraf çekinmeyi de ihmal etmedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL