Güncel

BÜYÜKŞEHİR SPOR A.Ş. KIŞ SPOR OKULLARI KAYITLARINI BAŞLATTI

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan Büyükşehir Spor A.Ş. spor okulları ile faaliyetlerine dört mevsim ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. 1’inci Kış Dönemi Spor Okulu..

BÜYÜKŞEHİR SPOR A.Ş. KIŞ SPOR OKULLARI KAYITLARINI BAŞLATTI

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan Büyükşehir Spor A.Ş. spor okulları ile faaliyetlerine dört mevsim ara vermeden devam ediyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. 1’inci Kış Dönemi Spor Okulu kayıtlarını başlattı.

Kentte düzenlediği spor faaliyetleri ve etkinliklerin yanı sıra bünyesinde yetiştirdiği profesyonel sporcularla ulusal ve uluslararası organizasyonlarda başarılı şekilde Kayseri’yi ve Türkiye’yi temsil eden Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından, 14 spor tesisinde futboldan basketbola, okçuluktan tenise, yüzmeden kick boksa kadar birbirinden farklı 14 branşta zengin içeriklere sahip eğitimlerin verileceği spor okullarının 1’inci Kış Dönemi kayıtları başladı.

28 Kasım tarihinde başlayacak 1’inci Kış Dönemi Spor Okulları, 31 Aralık 2023 tarihinde sona erecek şekilde planlandı.

14 TESİSTE 14 BRANŞ

1.Kış Dönemi Spor Okulları Kurslarında branşlar ve yaş aralıkları şu şekilde belirlendi:

“Yetişkin kursları için 16-65 yaş, cimnastik 4-10 yaş, yüzme 6-13 yaş, futbol 5-15 yaş, basketbol 7-15 yaş, hentbol 7-15 yaş, tenis 7-15 yaş, masa tenisi 5-15 yaş, okçuluk 7-15 yaş, geleneksel okçuluk 7-15 yaş, buz pateni 4-15 yaş, kick boks 7-15 yaş, voleybol 7-15 yaş, badminton 7-15 yaş ve atletizm 5-15 yaş.”

Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.’de spor okulu kurs ücreti aylık 300 TL, yetişkin kursu 500 TL ve tenis yetişkin kurs ücreti aylık 600 TL olarak belirlendi. Kurslara katılmak isteyen sporseverler detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için www.sporaskayseri.com.tr adresi üzerinden detaylı bilgiye ulaşarak kayıt işlemlerini de gerçekleştirebilecek.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL