Güncel

Büyükşehir’den yeni ihale duyurusu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, park, otogar ve turizm bölgelerinde bulunan dükkân ve işletme yerlerini ayrı ayrı ihale ile kiraya verecek. Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi içerisinde yer alan..

Büyükşehir’den yeni ihale duyurusu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, park, otogar ve turizm bölgelerinde bulunan dükkân ve işletme yerlerini ayrı ayrı ihale ile kiraya verecek.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi içerisinde yer alan 5 adet yeme-içme mekânını (dükkân) 10 yıllığına ayrı ayrı kiraya verecek. “Pazarlık Usulü” ile Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılacak ihalenin tarih ve saati 14 Kasım 2023 Salı günü saat 13.50 olarak duyuruldu. İhaleye son başvuru tarihi ihale saatinden evvel olarak belirlenirken, başvurular ise Büyükşehir Belediyesi Gelir Müdürlüğü’ne yapılacak.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Erciyes Dağı Hacılar Kapı Bölgesi’nde yer alan 4 dükkânı, 3 yıllığına ayrı ayrı kiraya verecek. “Açık Teklif Usulü” ile Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılacak ihalenin tarih ve saati 14 Kasım 2023 Salı günü saat 14.00 olarak duyuruldu. İhaleye son başvuru tarihi ihale saatinden evvel olarak belirlenirken, başvurular ise Büyükşehir Belediyesi Gelir Müdürlüğü’ne yapılacak.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kocasinan ilçesi Şeker Mevkiinde bulunan Otogar İşletmeciliği yapılmakta olan taşınmazı otogar işletmeciliği kapsamında 3 yıllığına kiraya verecek. “Kapalı Teklif Usulü” ile Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılacak ihalenin tarih ve saati 14 Kasım 2023 Salı günü saat 14.15 olarak duyuruldu. İhaleye son başvuru tarihi ihale saatinden evvel olarak belirlenirken, başvurular ise Büyükşehir Belediyesi Gelir Müdürlüğü’ne yapılacak.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL