UEFA Avrupa Konferans Ligi
Olympiacos Piraeus
22:00
ACF Fiorentina
Kulüp Hazırlık Maçları
Tokyo Verdy
13:30 0 : 2 90'
90'
Real Sociedad San Sebastian
Rusya - Premier Lig
17:00 0 : 2 MS
MS
19:15
Kupa Libertadores
01:00 2 : 1 MS
MS
01:00 4 : 0 MS
MS
01:00 2 : 0 MS
MS
01:00 0 : 0 MS
MS
03:00 3 : 0 MS
MS
03:00 3 : 1 MS
MS
Uluslararası Hazırlık Maçları
20:00
Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
16:00 9 : 0 MS
MS
19:00 0 : 0 8'
8'
Copa Sudamericana
01:00 3 : 0 MS
MS
01:00 2 : 1 MS
MS
03:30 3 : 0 MS
MS
03:30 1 : 1 MS
MS
03:30 1 : 2 MS
MS
03:30 4 : 3 MS
MS
İspanya - Primera Federacion
22:00
İtalya - Coppa Italia Serie D
17:00
Hollanda - Tweede Divisie
21:00
21:00
21:00
21:00
Rusya - 2. Liga, Division A
16:00
16:00 2 : 1 MS
MS
17:00 3 : 0 MS
MS
18:30
18:30
ABD - ABD NPSL
02:30 4 : 0 MS
MS
ABD - USL Lig 2
02:00 0 : 4 MS
MS
02:00 1 : 0 MS
MS
02:00 3 : 2 MS
MS
03:00 1 : 0 MS
MS
03:30 2 : 4 MS
MS
ABD - USL W Ligi
02:00 0 : 3 MS
MS
02:00
03:00 1 : 3 MS
MS
03:00 1 : 2 MS
MS
04:00 4 : 0 MS
MS
04:30 0 : 2 MS
MS
23:30
Almanya Amatör - Bayernliga Düşme/Yükselme
19:30
19:30
19:30
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
19:30
20:00
Almanya Amatör - Oberliga, Playofflar
20:30
Almanya Amatör - Regionalliga Playofflar
20:00
Andorra - Premier Lig
21:30
Angola - Girabola
17:30
17:30
17:30
17:30
17:30
17:30
17:30
Arjantin - Arjantin Kupası
21:30
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
01:00 2 : 2 MS
MS
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
Austria Amateur - Regionalliga Batı
19:00
20:00
20:30
Avustralya - Kuzey NSW NPL
13:00
13:00
Avustralya - NSW NPL 1
13:15
17:00
ER
17:00
ER
17:00
ER
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
12:30
BAE - Arap Körfez Ligi
17:15 1 : 1 89'
89'
17:15 1 : 3 90'
90'
20:00
20:00
Bangladeş - Premier Lig
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00 1 : 3 MS
MS
Brezilya - Brasileiro Serie D
01:30 1 : 1 MS
MS
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00 1 : 0 MS
MS
Brezilya - Brezilya Serie C
02:00 1 : 2 MS
MS
Brezilya - Carioca, Serie A2
21:00
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
22:30
Brezilya - Roraimense
02:00 5 : 1 MS
MS
03:00 1 : 1 P: 5 - 4
MS
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
21:00
21:00
ER
21:30
22:00
22:30
Çekya - CFL
19:00
19:00
Çekya - Divize D
19:00
Ekvador - Serie B
03:00 2 : 0 MS
MS
23:00
23:00
Estonya - Premium Liiga
19:00 0 : 0 7'
7'
19:00 0 : 0 7'
7'
Faroe Adaları - Logmanssteypid
18:30
20:30
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
10:00 3 : 1 MS
MS
12:45 9 : 0 90'
90'
15:30 5 : 0 90'
90'
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
18:30
18:30
18:30
19:00
19:00
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
19:00
Finlandiya - Ykkonen
19:00
Gürcistan - Erovnuli Liga
15:00
ER
15:00
ER
15:00
ER
15:00
ER
15:00
ER
İsrail - Ulusal Lig
20:00
İsveç - Allsvenskan
20:00
İsveç - İsveç Kupası
20:00
20:00
20:30
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
21:00
Japonya - J.Ligi
13:00 4 : 0 MS
MS
Kazakistan - Kazakistan Kupası
16:00
18:00
Kolombiya - Primera B
00:00 4 : 1 MS
MS
03:30 2 : 0 MS
MS
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
13:30 1 : 1 90'
90'
13:30 0 : 1 90'
90'
13:30 2 : 0 90'
90'
13:30 2 : 1 90'
90'
Letonya - Litvanya Kupası
21:30
Letonya - Virsliga
18:00 1 : 0 53'
53'
18:00 0 : 5 53'
53'
20:00
Litvanya - LFF Kupası
19:00
Mısır - Mısır Kupası
17:00 0 : 1 90'
90'
20:00
ER
20:00
Norveç - Eliteserien
20:00
20:00
20:00
Özbekistan - Süper Kupa
17:00
Paraguay - 2.Lig
02:30 3 : 2 MS
MS
Polonya - I Liga
17:00 1 : 0 MS
MS
19:45
Polonya - III Liga, Grup 3
18:00
Sırbistan - Superliga
19:00 0 : 0 6'
6'
Tunus - Lig 1
17:00
ER
Ukrayna - Premier Lig
15:30 1 : 1 90'
90'
18:00 0 : 0 39'
39'
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası
17:30 1 : 0 80'
80'
20:00
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
10:00 2 : 2 MS
MS

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL