Güncel

Cıngı: Cinayet Mafyası İsrail’i lanetliyorum

Ak Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı, ‘Cinayet Mafyası’ olarak nitelendirdiği İsrail’in soykırımına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan haricinde karşı çıkan başka bir liderin görünmediğini söyledi. Ak Parti Kayseri Milletvekili Murat..

Cıngı: Cinayet Mafyası İsrail’i lanetliyorum

Ak Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı, ‘Cinayet Mafyası’ olarak nitelendirdiği İsrail’in soykırımına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan haricinde karşı çıkan başka bir liderin görünmediğini söyledi.

Ak Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı, düzenlediği basın toplantısında, Gazze’de 7 Kasım’dan bu yana katliam yapan İsrail’e tepki gösterdi.

Cıngı, ‘Cinayet Mafyası’ olarak nitelendirdiği İsrail’in katliamları nedeniyle Müslümanların içindeki yangının sönmediğini ifade etti.

Cıngı, tüm dünyanın gözü önünde işlenen soykırıma karşı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bayraktarlığını yaparak İslam ülkelerini harekete geçirmeye çalıştığını hatırlattı.

Dünyada hiç bir liderin Cumhurbaşkanı Erdoğan haricinde İsrail’e tepki göstermediğini söyleyen Ak Parti milletvekili Cıngı, “İsrail’in Filistin’deki katliamını lanetliyorum” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL