Güncel

Çopuroğlu: Bağımsız Türkiye için birlik ve beraberlik içinde yaşamaya devam etmeliyiz

AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 85. ölüm yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Çopuroğlu mesajında,” Cumhuriyetimizin kazanımlarına sahip çıkarak bağımsız Türkiye için birlik ve..

Çopuroğlu: Bağımsız Türkiye için birlik ve beraberlik içinde yaşamaya devam etmeliyiz

AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 85. ölüm yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Çopuroğlu mesajında,” Cumhuriyetimizin kazanımlarına sahip çıkarak bağımsız Türkiye için birlik ve beraberlik içinde yaşamaya devam etmeliyiz.” dedi.

AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu yayımladığı mesajında şu görüşlere yer verdi;
“Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, önderi ve büyük lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümünü saygı, sevgi, minnet ve özlemle anıyoruz. Ulu Önder, vatanseverliği ve çağdaşlık idealleriyle sadece Türkiye’nin değil, tüm dünya için ilham kaynağı olmayı başarmış büyük bir liderdir. O’nun liderliğinde başlatılan Kurtuluş Savaşı ve kurulan Türkiye Cumhuriyeti, milletimizin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin simgesidir. Atatürk’ün mirası; bilime, eğitime, kültüre ve sanata verdiği önemle aydınlık bir geleceğin inşaasıdır. Atatürk’ün vatanına, milletine ve insanlığa duyduğu sevgi hepimize örnek olmalıdır. Bugün, O’nun ilkelerine sıkı sıkıya sarılarak Atatürk’ün bize bıraktığı mirası daha da büyütmek; bağımsız, güçlü ve çağdaş bir Türkiye için, Cumhuriyet’imizin kazanımlarına sahip çıkarak birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam etmeliyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyet’imizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, mücadele arkadaşlarını ve tüm aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize aileleriyle birlikte sağlıklı, uzun bir ömür diliyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL