Genel Güncel Siyaset

Deva Partisi Kayseri Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen Argıncık’ta!

”HEM ELİMİZ ISINIYOR HEM GÖNLÜMÜZ” Seçim çalışmalarıkapsamında esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdüren Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen esnaflar ile bir araya geldi. Ziyarete Deva Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı..

Deva Partisi Kayseri Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen Argıncık’ta!

”HEM ELİMİZ ISINIYOR HEM GÖNLÜMÜZ”

Seçim çalışmalarıkapsamında esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdüren Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen esnaflar ile bir araya geldi. Ziyarete Deva Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Göz, Deva Partisi Kayseri İl Başkanı Ufuk Taşçı, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer eşlik etti.
Kayseri Kocasinan İlçesi’nde bulunan Kayabaşı pazar yeri ile başlayıp Doğu Sanayi, Halıcılar Sitesi, Galericiler Sitesi ve Kocasinan İlçesi Kayabaşı Mahallesi Muhtarı ve Muhtar adayı Şeref Yılmaz’ı ziyaret etti. Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen, tek tek işyerlerinde esnafları ziyaret ederek sohbet etti. Başkan Adayı Türkmen, esnafların talep ve sıkıntılarını dinleyerek; “Esnaflarımızla soba başında çay eşliğinde sohbet ederek, hem elimizi hem gönlümüzü ısıtıyoruz.” dedi.

”DEĞİŞİM ŞART”

Sanayi ve emekçi esnafların önemine vurgu yapan Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen, Kocasinan ilçesinde Argıncık mahallesi’nin büyük ölçüde değişmesi ve esnafların, vatandaşların sıkıntılarına Deva olunması gerektiğinin altını çizdi.
Ziyaret ettiği işyerlerinde esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar dileyerek kendisine ikram edilen çayları geri çevirmeyen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Göz, Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen, Deva Partisi Kayseri İl Başkanı Ufuk Taşçı, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer işyerleri hakkında da bilgiler aldı.

Kocasinan İlçesi Kayabaşı Mahallesi Muhtarı ve Muhtar adayı Şeref Yılmaz’a ziyaret esnasında hoş sohbet gerçekleşti. Yılmaz, bölgede verilen kurs hakkında bilgiler verdi. Kadınlarımızı ve gençlerimize yönelik bir çok çalışma olduğunu belirten Yılmaz çok etkili olduğunu ifade etti.

”KADINLARIMIZ BAŞ TACIMIZ”

‘DEĞİŞİME VARIZ’ sloganıyla Kayseri’ye yeni hizmetler kazandıracağının sözünü vererek destek beklediklerini ifade eden Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen, ”Kadınlarımız baş tacımız, emeklerine sonsuz saygımız var. Kadın esnaflarımızın ve bütün kadınlarımızın 8 Mart Kadınlar Gününü kutlarım. Hayırlı bol kazançlarınız olsun.” dedi.
Sanayi esnafı da Belediye Başkanı Adayının ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiler.

 

”YILLARDIR NEREDESİNİZ”

Eşitsiz ve adaletsiz ile ilerleyen bu kırsal mahallelerde vatandaşların çektiği sıkıntıyı da dile getiren Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen, ” Yıllardır bu mahalleler sizden kentsel dönüşüm bekliyor. Siz neredesiniz?” diyerek iktidara seslendi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL