Genel Güncel Siyaset SonDakika

Deva Partisi’nin Kocasinan adayı belli oldu!

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesinde siyasi partiler İl ve İlçe Belediyeleri için adaylarını açıklamaya devam ediyor. Bu doğrultuda Deva Partisi’nin Kocasinan Belediye Başkan Adayı, partisinin Kocasinan İlçe..

Deva Partisi’nin Kocasinan adayı belli oldu!

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesinde siyasi partiler İl ve İlçe Belediyeleri için adaylarını açıklamaya devam ediyor.

Bu doğrultuda Deva Partisi’nin Kocasinan Belediye Başkan Adayı, partisinin Kocasinan İlçe Başkanlığını da yapan Kadir Türkmen oldu.

Deva Partisi Kayseri İl Başkanlığı’nın sosyal medya hesabından konuyla ilgili yapılan açıklamada ”Sevgili Kocasinanlılar, Kocasinan adayımız Kadir Türkmen güzel ilçemizin daha da gelişmesi, adil bir yönetim anlayışıyla yaşanabilir bir şehir ve DEVA Belediyeciliği ile sizleri tanıştırmak için yola çıktı. Sizlerin desteği ve güveniyle Kocasinan’ı birlikte daha güzel yarınlara taşıyacağımıza inanıyoruz. Hep birlikte el ele, daha yaşanabilir bir Kocasinan için yola çıkıyoruz. Desteklerinizi bekliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL