Genel Güncel Sağlık

Dördüncü şube hizmete geçiyor

Kayseri’de bulunan Dentone Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Merkez Şubesi’ni hizmete açarak dördüncü işletmesini hayata geçirdi. 24 Şubat 2024 tarihinde saat 14.00’de açılışını gerçekleştiren Dentone Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Diş..

Dördüncü şube hizmete geçiyor

Kayseri’de bulunan Dentone Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Merkez Şubesi’ni hizmete açarak dördüncü işletmesini hayata geçirdi.

24 Şubat 2024 tarihinde saat 14.00’de açılışını gerçekleştiren Dentone Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Ergün Selki önemli açıklamalarda bulundu.

İdeal olarak hijyenik bir ortamda kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan Silke, bütün sektörlerde olduğu gibi diş sektöründe de seçilen ürüne göre fiyatlandırma olduğunu belirterek, ‘’Hastaya utanmayacağımız ürün kalitesinde hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu durumda da hastamıza 1 – 2 seçenek veriyoruz. Yerli implantlarımız var, yurtdışı menşeli implantlarımız var. Buna göre de bütün hastalarımız bütçesine göre seçim yapıyor.’’ İfadelerini kullandı.

Kuruluş olarak dikkat ettikleri noktaya da değinen Selki, merdiven altı operasyonlarında işlem sonucu kanser kalan bir vatandaş olduğunu ve bu konu hakkında insanları nasıl uyarırsınız sorusunu da yanıtladı.

Sağlık Müdürlüğü’nün bu konuda çalışmalar yaptığını belirten Selki, ‘’Kurumsal açıdan seçilen yerlerde hiç kimse hastaya zarar verecek şekilde öyle bir işlem yapılmaz. Hastalarımızda bu tarz yerleri seçerken dikkat etsinler.’’ Dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL