Güncel Siyaset

ERBAKAN GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ

Yeniden Refah Partisi Genel başkanı Fatih Erbakan bir dizi programlar için geldigi Kayseride,programlarının arasında Kayseri Gazeticiler Cemiyetinide ziyaret etti Burada basın mensuplarının sorunlarının cevaplayan Erbakan; bizler Ekonomi alanında, dış politika..

ERBAKAN GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ

Yeniden Refah Partisi Genel başkanı Fatih Erbakan bir dizi programlar için geldigi Kayseride,programlarının arasında Kayseri Gazeticiler Cemiyetinide ziyaret etti

Burada basın mensuplarının sorunlarının cevaplayan Erbakan; bizler Ekonomi alanında, dış politika alanında, sosyal politikalar alanında atılması gereken adımları belirttik. Bunların yapılması halinde yanlışlardan dönülmesi halinde milletimizin faydasına bir iş yapılmış olacak, biz de buna vesile olacağız diye ifade ettik. Tabi dediğiniz gibi zaman içerisinde bir takım yıpranmalar bir takım savrulmalar , dejenerasyonlar olabiliyor. Tabi biz yeniden refah Partisi olarak bütün bu partilerimizi baba ocağına milli görüşe tekrardan davet ediyoruz. Bir çok yerlerde de katılımlar da oluyor. Seçime yakın bunların daha da artarak devam edeceğine inanıyorum. Özellikle yeniden refah partisi’nin büyüme potansiyelini Türkiye’ye göstermek istiyoruz. Kanun tekliflerini hazırlıyoruz bunları meclise sunacağız ifadelerini kullandı. Erbakan daha sonrasında çarşı esnafını ziyaret etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL