Güncel

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri törenle önlük giydi

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı’nda tıp eğitimine başlayan 377 öğrenci yapılan törenle beyaz önlük giydi. Erciyes Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törene; Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, Rektör Yardımcısı Prof…

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri törenle önlük giydi

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı’nda tıp eğitimine başlayan 377 öğrenci yapılan törenle beyaz önlük giydi.

Erciyes Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törene; Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Hakan Poyrazoğlu Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cemal Alper Kemaloğlu, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kayseri Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlhami Çelik, Tabip Odası Başkanı Doç. Dr. Türkmen Bahadır Arıkan, akademisyenler, öğrenciler ve aileler katıldı.

Törenin açılışında konuşan Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun, ”Siz akademisyenlerimizin sayesinde üniversitemiz daha güçlü olmakta. Akademisyenlerimizin yaptığı çalışmalar sonucunda daha etkin sonuçlar ortaya koymaktayız. Onun için bizler her zaman akademisyenlerimizin yanında olduğumuzu ve birçok alanda sizlere destek olduğumuzu belirtmek isterim. Bunları yaparken de yegâne amacımız, üretim içerisinde olmak, daha fazla çalışmak ve güçlü bir Türkiye için neler yapacağımızın peşinden gitmenin gayreti içerisindeyiz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL