Genel Güncel

Fatma Yüksel İlbasmış Aile Sağlık merkezi hizmete açıldı

HAYIRSEVER YÜKSEL İLBASMIŞ SAYESİNDE KOCASİNAN ŞİFA DAĞITMAYA DEVAM EDİYOR Kocasinan Belediyesi ve Hayırsever İlbasmış ailesinin katkılarıyla yapılan Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi’ndeki Fatma Yüksel İlbasmış Aile Sağlığı Merkezi düzenlenen törenle hizmete..

Fatma Yüksel İlbasmış Aile Sağlık merkezi hizmete açıldı

HAYIRSEVER YÜKSEL İLBASMIŞ SAYESİNDE KOCASİNAN ŞİFA DAĞITMAYA DEVAM EDİYOR

Kocasinan Belediyesi ve Hayırsever İlbasmış ailesinin katkılarıyla yapılan Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi’ndeki Fatma Yüksel İlbasmış Aile Sağlığı Merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi’ndeki Fatma Yüksel İlbasmış Aile Sağlığı Merkezi'nin açılış töreni programına; Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Kaymakamı İlhan Abay, Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Şeyhi Odakır, Kayseri İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan, Erciyes ve İncesu OSB Başkanı, oda başkanları, meclis üyeleri, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri, muhtarlar ve bölge sakinleri katıldı.
Hayırsever Yüksel İlbasmış’ın Kayseri’ye ve Kocasinan’a kazandırdığı aile sağlık merkezinde Dedesinin en büyük hayali olduğunu belirterek, “Rahmetli dedem sağlığa çok önem verirdi. Bu hayalini gerçekleştiren herkese teşekkür ederim” dedi.
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, hayırseverlerin büyük katkı sağladığı Fatma Yüksel Aile Sağlık Merkezi’nin herkese hayırlı olmasını dileyerek,” Ne kamuya ne de özele hiçbir borcu olmayan bir belediye olarak inşallah bundan sonrasında ki bütün gelirimiz tamamen %100 vatandaşa hizmet olarak dönecek. Bu hizmet herkese hayırlı olsun. Emeği geçenlere allah Razı olsun, Keselerine bereket.”dedi.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek de Başkan Çolakbayrakdar’ın mükemmelliyetçiliği hakkında övgülerde bulunarak, ”“Bir sene gibi kısa sürede buranın muhteşem bir şekilde tamamlanması çok mutlu etti. Allah razı olsun. Ayrıca Kocasinan Belediye Başkanımız imarda buranın hazırlaması için çok meşakkat çekti. Onun için de ayrıca teşekkür ediyorum. Bu mahalle huzurlu bir mahalle. İnşallah doktorlarımız burada şifa dağıtacak.” dedi.
Konuşmaların ardından protokolün kürsüde plaket verilmesi ve dua edilmesiyle aile sağlık merkezi kurdele kesilerek hizmete açıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL