Genel Güncel Siyaset

‘Geleceğe en çok yakışan unvan GENÇLİK’

‘KAYSERİ İÇİN HEP BİRLİKTE GELECEĞE’   Kayseri’de başkan adaylarında isimler açıklanmaya devam ediyor. Gelecek Partisi Genel Başkanı ve Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Kayseri İl Başkanı Av. Zülküf Arslan Kayseri..

‘Geleceğe en çok yakışan unvan GENÇLİK’

‘KAYSERİ İÇİN HEP BİRLİKTE GELECEĞE’

 

Kayseri’de başkan adaylarında isimler açıklanmaya devam ediyor. Gelecek Partisi Genel Başkanı ve Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Kayseri İl Başkanı Av. Zülküf Arslan Kayseri Büyükşehir, Kocasinan ve Melikgazi Başkan adaylarını açıkladı.

31 Mart seçimlerine sayılı günler kala Kayseri’ye değer katmak için adaylar yerlerini almaya devam ediyor. Gelecek Partisi belediye adaylarını ve meclis üyesi aday listelerini seçim kuruluna teslim etti.

GELECEK PARTİSİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUHAMMED TOSUN OLDU

Gelecek Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Muhammed Tosun’u gösterdiklerini açıkladı. 1994 doğumlu iş insanı Muhammed Tosun, önceden Melikgazi İlçe Başkanlığı görevini yürütüyordu. Bu kez de Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak yerini aldı.

İl Başkanı Av. Zülküf Arslan, Melikgazi Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Akkuş’un seçildiğini, Kocasinan Belediye Başkan Adayı ise Yunus Kırboğa olduğunu duyurdu.

“Gelecek Partisi olarak partimize en çok yakışan unvan Gençlik!” diyerek genç, cesur ve samimi bir kadroyla çalıştıklarını vurgulayan İl Başkanı Av. Zülküf ARSLAN Kayseri’yi artık dinamik ve ehil ellere teslim etmenin zamanının geldiğini belirtmesinin ardından tüm Kayserilileri Gelecek Çınarının altında buluşmaya davet etti.

“Kayseri için Hep birlikte GELECEĞE” diyerek çalınmadık kapı, girilmedik gönül ve çözülmedik dert bırakmayacaklarına vurgu yapan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed TOSUN, bu süreçte kendisine destek veren Gelecek Partisi Genel Başkanı Sn. Ahmet Davutoğlu’na, İl Başkanı Av. Zülküf Arslan’a ve Gelecek Partisine gönül vermiş herkese teşekkür etti.

Güzel şehrimizin daha aydınlık bir geleceğe ulaşması ve daha yaşanabilir, daha müreffeh ve daha huzurlu olması için geliştirdikleri projelerle hemşerilerimize hizmet edecek olmaktan heyecan ve onur duyduğunu dile getiren Tosun yolda emin adımlarla ilerleyeceğini söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL