Güncel

Germir Mahallesi’ne yeni okul müjdesi!

Türkiye’de en çok okul yapan belediye olduklarını söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Germir Mahallesi’nde yapımı devam eden anaokul ve ilkokul binasının inşaatını inceledi. “22. Okulun Sözleşmesini de..

Germir Mahallesi’ne yeni okul müjdesi!

Türkiye’de en çok okul yapan belediye olduklarını söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Germir Mahallesi’nde yapımı devam eden anaokul ve ilkokul binasının inşaatını inceledi.

“22. Okulun Sözleşmesini de İmzalayacağız”

Okulların tamamlanmasıyla bölgede büyük bir ihtiyacı karşılamış olacaklarını söyleyen Başkan Palancıoğlu, “Germir Mahallemizdeki anaokul ve ilkokul projemiz hızla ilerliyor. İlkokulumuz 4 katlı, 20 derslikli şahane bir okul oldu. Bu bölgede ihtiyaç olan ilkokul ve anaokulunun inşaatı tamamlandı, şu anda peyzaj işlerine başlandı. Anaokulumuz da 8 derslikli bir okul.  Türkiye’de en fazla okul yapan belediyeyiz. 21 tane okul yaptık. Yakında bir sözleşme daha imzalayacağız ve okul sayımız 22’yi bulacak. Gençlerin geleceği bizim için önemli. Gençlerimizin okulları ve fiziki ortamları ne kadar iyi olursa eğitimde o kadar kaliteli oluyor. Dolayısıyla Biz üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapıyoruz. Melikgazi Belediyesi olarak hemen hemen her mahalledeki ihtiyaçları bir bir karşılıyoruz. Bu kapsamda da ihtiyaç olan mahallelerimizdeki okullarımızı da tamamlıyoruz. İnşallah Burası da İkinci döneme hazır bir hale gelecek ve eğitim vermeye başlayacak. Allah hayırlısıyla devam eden okullarımızın tamamını sonra erdirip vatandaşlarımızın kullanımına açmayı nasip etsin. Melikgazi’mize ve Germir Mahallemize hayırlı olsun.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL