Genel Güncel SonDakika

Göker Gözütok: Tüm vatandaşlara eşit hizmet sunacağız!

İYİ Parti Talas Belediye Başkan Adayı Göker Gözütok, zengin ile yoksul insan arasındaki farka dikkat çektiği açıklamasında, “Gelişmiş bir Avrupa ülkesinde ise kentiyle, yaşamıyla, hastanesiyle bir sosyal devlet herkese eşit..

Göker Gözütok: Tüm vatandaşlara eşit hizmet sunacağız!

İYİ Parti Talas Belediye Başkan Adayı Göker Gözütok, zengin ile yoksul insan arasındaki farka dikkat çektiği açıklamasında, “Gelişmiş bir Avrupa ülkesinde ise kentiyle, yaşamıyla, hastanesiyle bir sosyal devlet herkese eşit yaşam sunuyor. Bizim hayalimizde bu inşallah. Şundan emin olabilirsiniz ben bu yola çıkarken bir lira kendi nefsimize, kendi menfaatimize çalışmayacağız, yüzünüzü öne düşürmeyeceğiz” diye konuştu.

İYİ Parti Talas Belediye Başkan Adayı Göker Gözütok, Talas İlçe Teşkilatı Üyeleri ile kahvaltı da bir araya geldi. İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı kahvaltılı buluşmaya İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel de katılımıyla destek verdi.

TALAS İYİ OLACAK BUNUN SÖZÜNÜ VERİYORUM

Her bir Teşkilat üyesi ile tek tek tokalaşan ve kısa kısa sohbet eden Göker Gözütok, kahvaltı sonrası yaptığı açıklamada, sosyal devlet vurgusu ve İYİ Parti Belediyeciliği örneği vererek, hayalinin bu sistemi harekete geçirmek olduğunu söyledi.

İYİ Parti Talas Belediye Başkan Adayı Göker Gözütok, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

Liyakatin ışığında bir yönetim sergileyerek Kayseri Talas’ı İYİ Parti Belediyeciliği ile Kayseri’yi İYİ Parti Belediyeciliği ile Türkiye’yi İYİ Parti yönetimiyle tanıştırarak gelişmiş ülkelerde olduğu gibi insanımızı İYİ yaşatacağız. Yurt dışına çıkıp gözlemliyoruz, bizim memleketimizde maalesef belli bir refaha yükselmiş, gelir düzeyi yüksek insanlar kendilerine kurtarılmış adacıklar oluşturuyor ve diğer insanlarda buna ulaşabilmek için çalışıyor. Hastanesi en iyi hastane, yediği içtiği yer en iyi yerler, bindiği araba en iyi araba! Peki, geri kalanlar? Ben buraya çıktım, geri kalan benim umurumda değil! Gelişmiş bir Avrupa ülkesinde ise kentiyle, yaşamıyla, hastanesiyle bir sosyal devlet herkese eşit yaşam sunuyor. Bizim hayalimizde bu inşallah. Şundan emin olabilirsiniz ben bu yola çıkarken bir lira kendi nefsimize, kendi menfaatimize çalışmayacağız, yüzünüzü öne düşürmeyeceğiz. Yaptıklarımızla ve başarılarımızla adımızdan söz ettireceğiz bunun sözünü veriyoruz. Çok çalışacağız. Elimizden geleni yapacağız, sefer bizden zafer Allah’tan diyeceğiz. Sizlerin desteği bizler için çok önemli. Hep birlikte çalışacağız, birleşerek yükseleceğiz. Önce Talas İlçe Teşkilatı, daha sonra Talas’ı ve Kayseri’yi kazanarak memleketi hak ettiği yerlere getireceğiz inşallah. Talas İYİ olacak bunun sözünü veriyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL