Genel Güncel SonDakika

Hacılar’da yılın ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi!

Hacılar Belediyesi’nde yılın ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda 12 gündem maddesi oylamaya sunularak karara bağlandı. Toplantıya başkanlık eden Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, yeni yıl hakkında yaptığı açıklamada ”2024 yılından..

Hacılar’da yılın ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi!

Hacılar Belediyesi’nde yılın ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda 12 gündem maddesi oylamaya sunularak karara bağlandı.

Toplantıya başkanlık eden Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, yeni yıl hakkında yaptığı açıklamada ”2024 yılından beklentimiz Gazze’de yaşanan katliamın ve acının son bulması, dünya genelinde acı çeken tüm Müslüman ve diğer milletlerin bu yılda rahatlamasının en büyük umudumuzdur. 2024’ün, Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılının ilk yılı olmasıyla birlikte Türkiye’nin daha güçlü ve aktif olması temennisinde bulunuyorum. Ülkemizin liderliğiyle, daha adil ve huzurlu bir dünya için dua ediyoruz. Dünya genelindeki çifte standartların son bulması gerektiğini görmekteyiz. Ukrayna’daki savaşa verilen ilginin, Gazze’deki acıya yansımaması düşündürücü. Burada dünyanın sesi olan Cumhurbaşkanımızın açıklamaları önemli ve umut verici” ifadelerini kullandı.

Özdoğan konuşmasını ”Meclisimizdeki çalışmaların ve yapılan hizmetlerin değerini anlamak gerekiyor. 1 milyarlık yatırımın ilçemize kazandırılması, meclis üyelerimizin de emeklerini gösteriyor. İlçemizdeki derelerin ıslahı ile alakalı Ankara ziyaretimizde Devlet Su İşleri ile yaptığımız görüşmeler neticesinde 200 milyonun üzerinde bir yatırımı da ilçemize kazandırmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Konu ile alakalı işlerin ihalesinin 16 Şubat’ta yapılacağını kamuoyuna bildirmiş olalım.” sözleriyle sonlandırdı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL