Genel Güncel Siyaset

Hedefteki Kayseri nasıl olmalı?

‘YENİ 5 YIL PROJE SUNUMU İLE GELECEĞİ İMAR ETMEYE DEVAM’ Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükkılıç, Radisson Blu Hotel’de Proje Lansman toplantısı gerçekleştirdi. Kayseri’de 5 yıl..

Hedefteki Kayseri nasıl olmalı?

‘YENİ 5 YIL PROJE SUNUMU İLE GELECEĞİ İMAR ETMEYE DEVAM’

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükkılıç, Radisson Blu Hotel’de Proje Lansman toplantısı gerçekleştirdi.

Kayseri’de 5 yıl içerisinde yüzlerce projeyi hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi yeni 5 yıl için imar edilecek projelere de imza atmaya devam ediyor.
Kayseri’yi daha yaşanabilir bir şehre dönüştürmeyi hedefleyen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, proje tanıtımında ulaşım, kültür, sanat, spor, sağlık, sosyal yaşam, turizm, eğitim gibi birçok konuda bu şehrin her insanının sorunlarını halletmeye devam edeceğini dile getirdi.

Kayseri’nin bugüne kadar geldiği noktayı göz ardı etmeyeceklerini söyleyen Büyükkılıç, ‘’Hedefimizdeki Kayseri nasıl olmalı diye üzerinde de durmamız gerektiğini paylaşmak isterim.’’ Dedi.
Büyükkılıç, ‘’Dijital çağdayız, biz de bu anlayış içerisinde şehrimizi akıllı ve dijital Kayseri mantığı ile sığıra tekrar uyumlu Kayserimizi sürdürmeye devam etmekte kararlıyız. Kayseri; dirençli, rekabetli ve üretken bir şehir olmazsa olmazlardan.’’ ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL