Genel Güncel

“Hizmet Etmeyi Seviyoruz”

BÜYÜKKILIÇ: “ÖZVATAN İLÇEMİZDE 10,5 MİLYON TL’LİK İÇME SUYU HATTI İMALATI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ” Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından Özvatan İlçesi’nde yeni yerleşim..

“Hizmet Etmeyi Seviyoruz”

BÜYÜKKILIÇ: “ÖZVATAN İLÇEMİZDE 10,5 MİLYON TL’LİK İÇME SUYU HATTI İMALATI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından Özvatan İlçesi’nde yeni yerleşim yerleri için 10,5 milyon TL maliyet ile 8 Bin 50 metre içme suyu hattı imalatı gerçekleştirildiğini kaydetti.

Kent merkezi ve ilçelerde geleceğe yönelik çözüm odaklı altyapı faaliyetlerini sürdüren Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü, yatırım programına aldığı projeleri hayata geçirerek geleceğe yön veriyor.

Yatırımları kent genelinde eşit miktarda kullanmak için özverili bir çalışma yapan KASKİ, Özvatan ilçesinde muhtelif bölgelerde yeni yerleşim yerlerinin ihtiyacı olan içme suyu temini noktasında hummalı bir çalışma başlattı.

“Hizmet Etmeyi Seviyoruz”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, hizmet etmeyi çok sevdiklerini belirterek, sorunsuz eşit hizmet anlayışı ile ilk gün ki heyecan ile çalışmalara devam ettiklerini belirtti.

Kent genelinde yatırımlara ivme kazandırılarak içme suyu ve kanalizasyon altyapısının tamamlanması için KASKİ Genel Müdürlüğü’nün çok önemli mesafe kat ettiğini kaydeden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, şunları kaydetti:

“Gerçekleştirdiğimiz önemli yatırımlarla gelecek nesillere daha yaşanabilir yarınlar bırakmak için günübirlik değil, uzun vadeli planlar yapmaya gayret ediyoruz. İstenilen düzeyde ve kalitede hizmet sunabilmek için projelerimizi özenle belirliyor ve hayata geçiriyoruz. Merkez ve ilçelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın içme suyuna kolay ulaşmaları, onların en doğal hakkı. Sorumluluk alanlarımız içerisinde yer alan tüm bölgeler, bizim için aynı ölçüde değerlidir. Gerçekleştirdiğimiz projelerden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Hizmet etmeyi çok seviyoruz. Vatandaşımız mutlu oldukça biz onlardan daha çok mutlu oluyoruz. Özvatan İlçemizde Cumhuriyet Mahallesi Hortum, Akkaş ve Argaç mevkilerinde yeni yerleşim yerlerindeki kardeşlerimize su temini için yeni şebeke hatları oluşturarak altyapımızı güçlendiriyoruz. İş kapsamında yeni nesil 110’luk 10 ATÜ O-PVC, 110’luk 16 ATÜ O-PVC ve 63’lük 10 ATÜ polietilen borularla toplamda 8 Bin 50 metre uzunluğunda hat imalatı çalışmalarımızı son hızla sürdürüyoruz. İnşallah kısa bir süre içerisinde bitirmeyi planlıyoruz. Yapılan yatırımların ilçe halkımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Yatırımlarımız önümüzdeki süreçte devam edecek.”

Mahalle Sakinlerinden Başkan Büyükkılıç’a Teşekkür

Gerçekleştirilen hizmet ilçe halkı tarafından memnuniyetle karşılanırken, mahalle sakinlerinden Tayfun Yıldırım, “Böyle bir hizmet gerçekten Özvatan’ımız için gerekli idi. Tamamlandığında inşallah hep birlikte daha rahat bir ortama kavuşacağız. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Memduh Büyükkılıç ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL