Güncel

İlk Başkan Adaylığı BBP’den geldi

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimler öncesinde siyasi partiler Belediye Başkan aday adaylarını açıklamaya başladı. Bu doğrultuda Büyük Birlik Partisi Kayseri İl Binası’nda yapılan toplantı ile Develi Belediye..

İlk Başkan Adaylığı BBP’den geldi

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimler öncesinde siyasi partiler Belediye Başkan aday adaylarını açıklamaya başladı.

Bu doğrultuda Büyük Birlik Partisi Kayseri İl Binası’nda yapılan toplantı ile Develi Belediye Başkan aday adayı da açıklandı. Bu açıklamayla birlikte Kayseri’deki ilk Belediye Başkan aday adayı da belli oldu.

Toplantıya; Büyük Birlik Partisi Kayseri İl Başkanı Erkan Demirci, Develi İlçe Başkanı Ramazan Aylanç, MYK üyesi Abdullah Apaydın, İl Sekreteri Cengiz Göksun, Kocasinan İlçe Başkanı Ramazan Güneş, Hacılar İlçe Başkanı Mahmut Bağlamış, Alperen Ocakları İl Başkanı Mustafa Dilmen, İl Meclis Üyesi İmdat Güven, Develi Alperen Ocakları Gençleri ve Melikgazi İlçe Başkanı Ercan Yozgat katılım sağladı.

Toplantıda Büyük Birlik Partisi İl Meclis Üyesi İmdat Güven’in, Büyük Birlik Partisi Develi Belediye Başkan aday adayı olduğu açıklandı.

Toplantıda konuşan Büyük Birlik Partisi Kayseri İl Başkanı Erkan Demirci ”Yerel seçimler hakkında ilk aday açıklamamızı seçimlerde en kuvvetli olduğumuzu düşündüğümüz Develi ilçesi ile başlatıyoruz. 30 yıllık tertemiz geçmişi olan partimizle yine çok iddialı Belediye Başkan aday adayları ile karşınızdayız.” ifadelerini kullandı.

İlk Aday Adayı açıklamasını yapan Büyük Birlik Partisi Develi İlçe Başkanı Ramazan Aylanç ”Develi ve gençlerimizin geleceği için değişim şart. Güçlü, şeffaf ve dürüst bir kadro ile Develimize hizmet edeceğiz. Bu doğrultuda aday adaylığı başvurusunda bulunan İl Meclis üyemiz Sayın İmdat Güven Bey’i çıkmış olduğu bu kutlu yolda tebrik ediyor, ilçemize ve teşkilatımıza hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Aylanç’ın ardından söz alan Büyük Birlik Partisi Develi Belediye Başkan aday adayı İmdat Güven yaptığı açıklamada ”31 Mart 2019 yerel seçimlerinden bu yana Kayseri Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi ve Develi Belediyesi meclis üyesi olarak görev yapıyorum. 5 yıl içerisinde bir çok sosyal çalışmayı gerçekleştirdik. Sosyal Belediyecilik anlayışıyla şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun dürüst siyaset anlayışını birleştirdik. Gençlerimizin iyi bir eğitim alıp iyi bir geleceğe sahip olması için çalıştık. İlçemizin tüm sorunlarına hakimiz. Geleceğin için değiştir diyerek başvurumuzu yapıyoruz. Takdir Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici ve teşkilatımızındır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm ilçe halkımıza teşekkür eder, dualarını ve desteklerini beklerim.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL