Siyaset

İlker Sungur’dan İlçe ziyaretleri

İyi Parti Kayseri milletvekili Adayı Avukat İlker Sungur,  Kayseri’de çalmadık kapı, ziyaret etmediği sokak bırakmıyor.  Sadece şehir merkezi değil, ilçe ve çevre mahalleleri de adım adım gezmekte kararlı. Akkışla, Sarıoğlan,..

İlker Sungur’dan İlçe ziyaretleri

İyi Parti Kayseri milletvekili Adayı Avukat İlker Sungur,  Kayseri’de çalmadık kapı, ziyaret etmediği sokak bırakmıyor.  Sadece şehir merkezi değil, ilçe ve çevre mahalleleri de adım adım gezmekte kararlı. Akkışla, Sarıoğlan, Özvatan ve Felahiye ilçesi ile çevre köylerde vatandaşlarla buluşan Sungur, dün de yollarda idi.. Sabahın erken saatinde Sarız’a yola çıkan Sungur ve İYİ Parti ekibi, burada ilçe yöneticileri ile bir araya geldi, esnaf ziyaretleri yaptı, vatandaşların dertlerini dinledi. Pınarbaşı İlçesi’nde büyük ve coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan A. İlker Sungur’a, büyük ilgi gösterildi. Pınarbaşı İlçe yöneticileri ile birlikte çarşı- pazar dolaşıp esnaf ziyaretleri yapan,  vatandaşlarla sohbet eden Sungur,  kendisine yöneltilen çok sayıda soruya teker teker cevap verdi. Terör, hayat pahalılığı, emekli maaşları, işsizlik, ekonomik sıkıntılar ve giderek ağırlaşan yaşam koşullarından dert yanan vatandaşlar, tarım sektöründe yaşanan sıkıntıları dile getirirken,  “Bu sıkıntılardan kurtulmak istiyoruz.  Bu seçim siyasi bir seçim değil, aksine Türkiye’nin kurtuluş seçimi olacaktır. Tek adam rejiminden kurtulma seçimi olacaktır. Mazot ve gübre fiyatlarının yüksekliği bölgemizde tarım ve hayvancılığı bitirme noktasına getirdi. Tarım ve hayvancılığı yok eden bu iktidardan kurtulmanın tam zamanı” diyerek şikayetlerini dile getirdiler. .

Görüştüğü her vatandaşıo, ziyaret ettiği her esnafı uzun uzun dinleyen İlker Sungur,  “Sorunları benim tekrar tekrar söylememe gerek var mı? Sorunları bizzat yaşayan sizlersiniz ve en güzel şekilde dile getiriyorsunuz.  Merak etmeyin, Millet İttifakı gelecek, tüm bu sorunlar bitecek. İYİ Parti, güçlü kadroları ile bu sorunları çözmeye taliptir. Bizi destekleyin, tüm bu sorunlardan birlikte kurtulalım” şeklinde karşılık verdi. Sungur, İYİ Parti’nin genel ekonomik sorunlar, tarım ve hayvancılığa bakış açısını ve çözüm önerilerini anlattı.  İYİ Parti Milletvekili Adayı İlker Sungur, yarında, Hacılar İlçesi Meydanı’nda esnaf ziyareti, ardından Organize Sanayi Tarım Fuarı’nı ziyaret edecek olan Sungur, Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhuriyet Meydanı’ndaki mitingine katılacak.  Programda, miting sonrası Tabipler Odası’nı ziyareti, akşam saatlerinde Alpaslan Parkı ve çevresinde vatandaş sohbetleri yer alıyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL