Genel Güncel

İlmek Başkan’dan Konut Sorununa 3 Proje

İncesu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncesu Belediye Başkan Adayı Av. Mustafa İlmek, Hamurcu mahallesinde sakinleriyle bir araya geldi. Başkan İlmek, yeni dönemde Semerkent OSB TOKİ, Saraycık TOKİ ve İlçe..

İlmek Başkan’dan Konut Sorununa 3 Proje

İncesu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncesu Belediye Başkan Adayı Av. Mustafa İlmek, Hamurcu mahallesinde sakinleriyle bir araya geldi. Başkan İlmek, yeni dönemde Semerkent OSB TOKİ, Saraycık TOKİ ve İlçe Merkezine Belediye İlk Evim Sosyal Konut projesini hayata geçireceklerini zemin etüd çalışmalarının sona erdiğini ifade etti.

İncesu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncesu Belediye Başkan Adayı Av. Mustafa İlmek seçim çalışmaları kapsamında Hamurcu Mahallesini ziyaret etti. AK Parti İncesu İlçe Başkanı Mehmet Koç, MHP İncesu İlçe Başkanı Seçkin Kızılışık ve meclis üyesi adaylarının hazır bulunduğu toplantıda konuşan İncesu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncesu Belediye Başkan Adayı Mustafa İlmek “ 5 yıllık görevim süresince çok defa Hamurcu mahallemize geldim. Her geldiğimde muhtarımla istişare halinde çalışmalar yürütüyorum. Elimizden gelen her şeyi yaptık, yapmaya da devam diyoruz. Herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Ancak, elbette yapamadıklarımız oldu. Bunun nedeni pandemi ve deprem. Biz 5 yıllık zamanda gönül belediyeciliği yaptık. Kimseyi kapımızdan kovmadık. Biz köylümüze, garibanımıza değer vermeye devam edeceğiz. Değer ver ki değer göresin. AK Parti ve MHP’nin bir araya geldiği Cumhur ittifakı güçlü birliktelik. Ben köylü vatandaşımızın ürettiği sütleri, peynirleri, kaymakları ilçemize kurulan köy pazarında satılmasını sağladık. Mandıracıları sokmadık. Üretilen ürünler değer görmeye başladı. Hamurcu mahallemize asfalt attık. Mahalle aralarının parke sorunlarını giderdik. Eksik olanları yapacağız. Yayla yolu için çalışmalara başladık. Çinkur yolu için sathi kaplamasını yapacağım. İmar problemini de çözerek doğalgaz çalışmasını başlatacağım. Ayrıca ilçemize yeni dönemde Semerkent OSB, Saraycık ve İlçe Merkezine olmak üzere 3 konut projesini hayata geçireceğiz. Garipçe TOKİ projemizde zemin çalışmaları başladı. Semerkent projemiz en az 2 bin 500 konutluk. İncesu Belediyesi Sosyal Konut projesini hayata geçireceğiz. Saraycık Bölgesinde de 2 Etap TOKİ projesini hayata geçireceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL