Genel Güncel

BAŞKAN İLMEK,HALK MECLİSİNDE VATANDAŞI DİNLEDİ.

İncesu Belediye Başkanı, Halk Meclisi Uygulamasını Başlattı. İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek, birim müdürlerinin katılımıyla Belediye Meclis salonunda halk meclisi uygulamasını başlattı. Başkan İlmek, “Yapacağımız çalışmalarda, alacağımız kararlarda vatandaşlarımızı..

BAŞKAN İLMEK,HALK MECLİSİNDE VATANDAŞI DİNLEDİ.

İncesu Belediye Başkanı, Halk Meclisi Uygulamasını Başlattı.

İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek, birim müdürlerinin katılımıyla Belediye Meclis salonunda halk meclisi uygulamasını başlattı. Başkan İlmek, “Yapacağımız çalışmalarda, alacağımız kararlarda vatandaşlarımızı bilgilendiriyor ve varsa isteklerini dinliyorum. Burada birim müdürleri de talepleri dinleyip, sorunları kısa sürede çözüme kavuşturmaya çalışıyor” dedi.

İncesu Belediyesi, ‘Başkan Mahallenizde’ ve ‘Hemhal Odasına Hasbihal’ uygulamalarının ardından ‘Başkanla Halk Meclisi’ programını başlattı. Meclis salonunda birim müdürlerinin hazır olduğu uygulamada vatandaşlar talep ve isteklerini Başkan Mustafa İlmek’e ve birim müdürlerine iletti. Halk meclisinde yer alan birim müdürleri talepleri not alarak çalışmalara başladı.

BEN YAPTIM OLDU MANTIĞI TAŞIMIYORUZ.

İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, Halk Meclisi hakkında yaptığı açıklamada, “İncesu Belediyesi olarak birçok çalışmaya imza atıyoruz. Bunları yaparken, halkımızın taleplerini de dinliyoruz. Ben yaptım oldu mantığını taşımıyoruz. Yılda en az çeşitli vesilelerle her mahalleye en az 5 defa ziyaret gerçekleştiriyoruz. Halkımızın taleplerini yerinde dinliyoruz. Cuma günleri Hemhal Odasında yaptığımız hasbihal toplantılarında da halkımızla görüşüyoruz. Şimdi de 15 günde bir yapacağımız Halk Meclisi ile meclis salonumuzda birim müdürlerinin de katılımıyla sorunları dinlemeye başladık. İncesu Belediyesi dinleyen, inceleyen ve çözüme kavuşturan anlayış içerisinde” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL