Güncel Yaşam

İNCESU ÜZÜMÜ DEPREMZEDE VATANDAŞLARA DAĞITILDI.

İNCESU ÜZÜMÜ DEPREMZEDE VATANDAŞLARA DAĞITILDI. İncesu Belediyesi Kahramanmaraş’ın Göksün ilçesindeki depremzedelere iki ton üzüm dağıttı. İncesu Bağları’ndan toplanan bu özel üzümler, Ericek, Çardaklı ve Göksun Konteynır kentinde bulunan depremzedelerin ailelerine..

İNCESU ÜZÜMÜ DEPREMZEDE VATANDAŞLARA DAĞITILDI.

İNCESU ÜZÜMÜ DEPREMZEDE VATANDAŞLARA DAĞITILDI.

İncesu Belediyesi Kahramanmaraş’ın Göksün ilçesindeki depremzedelere iki ton üzüm dağıttı. İncesu Bağları’ndan toplanan bu özel üzümler, Ericek, Çardaklı ve Göksun Konteynır kentinde bulunan depremzedelerin ailelerine özenle teslim edildi. İncesu Belediyesi, Göksun ilçesine yardım etmeye devam ediyor ve bu kez Coğrafi Tescilli ürünleri olan 2 ton üzümü depremzedelere ulaştırdı.

KOMŞUSU AÇKEN TOK YATAN BİZDEN DEĞİLDİR

İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek, bu yardımın önemine vurgu yaparak, “İncesu Belediyesi olarak her zaman kardeş ilçemiz olan Göksun’un yanında olmaya çalışıyoruz. Bu yıl festivalde sanatçıları getirmek yerine bütçeyi depremzede öğrencilere kırtasiye malzemeleri sağlamak için kullandık. 5 bin öğrenciye kalem, defter, boya kalemi gibi ürünler içeren kırtasiye paketlerini ekiplerimiz tek tek dağıttı. Bugün de ilçemizin sembolü olan coğrafi tescilli üzümü depremzedelerimize ulaştırdık ve onların tatlı anılarını canlandırmak istedik. Belediye personelimiz, Ericek, Çardaklı ve Göksun Konteynır kentindeki depremzedelere ilçenin sembolü olan üzümü dağıttı. Biz her zaman kardeş ilçemizin yanında olmaya devam edeceğiz ve ‘Komşusu açken, tok olan bizden değildir’ düşüncesiyle çalışıyoruz. Elimizde olanı paylaşmak istiyoruz ve bu zor günleri birlikte atlatacağız. Devletimiz de depremzedelere yardım etmeye devam edecektir” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL