Genel Güncel Kültür-Sanat

İncesu’da 4 bin kişiye aşure ikram edildi

İncesu Belediyesi Muharrem ayı nedeniyle ilçe meydanında 4 bin kişiye aşure dağıttı. Belediye Başkanı Mustafa İlmek, “Hayattaki en güzel duygulardan birisi olan paylaşmanın heyecan ve sevincini Muharrem ayı vesilesiyle hazırlanan..

İncesu’da 4 bin kişiye aşure ikram edildi

İncesu Belediyesi Muharrem ayı nedeniyle ilçe meydanında 4 bin kişiye aşure dağıttı. Belediye Başkanı Mustafa İlmek, “Hayattaki en güzel duygulardan birisi olan paylaşmanın heyecan ve sevincini Muharrem ayı vesilesiyle hazırlanan aşureler ile tattık. İncesu Belediyesi olarak 4 bin vatandaşımıza aşure ikram ettik. Geleneğimizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadık” dedi.

İncesu Belediyesi, Muharrem Ayı vesilesiyle her yıl geleneksel olarak düzenlediği aşure ikram etkinliğini bu yıl da gerçekleştirdi. İncesu Belediyesi ilçe meydanında vatandaşlara 4 bin kişilik aşure ikram edildi. Etkinliğe katılan vatandaşlara teşekkür eden İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, “Hayattaki en güzel duygulardan birisi olan paylaşmanın heyecan ve sevincini Muharrem ayı vesilesiyle hazırlanan aşureler ile tattık. İncesu Belediyesi olarak 4 bin vatandaşımıza aşure ikram ettik. Geleneğimizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadık. Katılan, emek veren herkese teşekkür ediyorum. Tüm İncesulu hemşerilerimizin ve İslam aleminin Muharrem ayını tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL