Güncel

İncesu’da Karla Mücadele hazırlıkları tamam

İncesu Belediyesi Karla Mücadele ekipleri hazırlıklarını tamamladı. Hazırlıkları yerinde inceleyen İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek “ Belediyemiz Karla Mücadele ekipleri hazırlıklarını tamamladı. Rahmetin İlçemize düşmesiyle birlikte ana arterler başta..

İncesu’da Karla Mücadele hazırlıkları tamam

İncesu Belediyesi Karla Mücadele ekipleri hazırlıklarını tamamladı. Hazırlıkları yerinde inceleyen İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek “ Belediyemiz Karla Mücadele ekipleri hazırlıklarını tamamladı. Rahmetin İlçemize düşmesiyle birlikte ana arterler başta olmak üzere tüm yollara müdahale edecek ekibimiz ve araçlarımız hazır” dedi.

İncesu Belediyesi Karla Mücadele ekipleri kar yağışı öncesi hazırlıklarını tamamladı. Kademe binasında yapılan hazırlıkları yerinde inceleyen İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek, “ Kar yağışı öncesi ekiplerimiz araçlarımız bakım ve hazırlıklarını tamamladı. Yollar için araçlarımız, tuzlama ekibimiz, kar kürüme ekiplerimiz planlı olarak oluşturuldu. Araçlara yolları açması ve tuzlama yapması için gerekli ekipmanlar takıldı. Haftalık Meteoroloji raporunu takip ediyoruz. Ekiplerimiz yağış durumuna göre vardiyalı olarak hizmet verecekler. Öncelikli olarak cadde ve sokakların açık tutulması sağlanacak. Beyaz masamız ihbarlara karşı sürekli hizmet sunacak” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL