Siyaset

İYİ Partili Bahri Kaan, “Önümüzdeki yüzyıllar boyunca konuşulacak projeler bekliyoruz”

İYİ Parti Kayseri Kocasinan Yönetim Kurulu Üyesi ve il delegesi Bahri Kaan Cumhuriyetin 100. yılı ile ilgili yaptığı açıklamada “Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında önümüzdeki yüzyıllar boyunca konuşulacak projeler bekliyoruz” ifadelerini kullandı…

İYİ Partili Bahri Kaan, “Önümüzdeki yüzyıllar boyunca konuşulacak projeler bekliyoruz”

İYİ Parti Kayseri Kocasinan Yönetim Kurulu Üyesi ve il delegesi Bahri Kaan Cumhuriyetin 100. yılı ile ilgili yaptığı açıklamada “Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında önümüzdeki yüzyıllar boyunca konuşulacak projeler bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Bahri Kaan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 

Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında önümüzdeki yüzyıllar boyunca konuşulacak projeler bekliyoruz.

 

Mevcudu koruyarak, Yeni bir şehir Kırsal mahalle olmak üzere çok amaçlı tesisler spor ,el sanatları gibi projeler yıllara yayılacak ve unutulacak projeler olmamalı, hemen hemen her yerde hayata geçecek ve herkesin faydalanacağı başta ekonomik ve sosyal hizmetler getirecek projeler olmalı.

 

Bu şehrin geleceği üç beş kişinin diliyle dişi arasında olmamalı, bu vatandaşın esnafın işçinin ve toplumun her kesiminin ekonomik ve sosyal anlamda ilerlemesini sağlayacak biri yokmu?  Biz artık projeler yarışşın istiyoruz.

 

Yoksa kimse bu yolda çalışacak teslimiyetçi bir yaklaşımla kimsenin bu şehri heba etmeye hakkı yok.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL