Dünya Genel Güncel Siyaset

İYİ Partili Hasan Mert Çakmak:Vergi Ve Cezalar Vatandaşı Bezdirdi

Partisinin Genç Siyasetçisi Ve Aday Adayı Hasan Mert Çakmak, artan vergiler ve cezalarla ilgili Kayseri Bakış Haber’e konuştu. Çakmak” Son günlerde adeta vatandaşa vergiler sağanak oldu yağıyor. Özellikle trafik cezalarının..

İYİ Partili Hasan Mert Çakmak:Vergi Ve Cezalar Vatandaşı Bezdirdi

Partisinin Genç Siyasetçisi Ve Aday Adayı Hasan Mert Çakmak, artan vergiler ve cezalarla ilgili Kayseri Bakış Haber’e konuştu.

Çakmak” Son günlerde adeta vatandaşa vergiler sağanak oldu yağıyor. Özellikle trafik cezalarının miktarları çok ağır. Vatandaş bundan dert yanıyor. Adeta seçim zamanı yapılmayan denetim, şimdi 2 kat halinde yapılıyor. En ufak bir hata vatandaşa 1000 TL ye mal oluyor. Zaten geçim kaygısı çeken bir vatandaş böyle bir ceza yediğinde “Ne yapacağım?” diye kara kara düşünüyor. Onun yanı sıra iğneden ipliğe zam geliyor. Hayat şartları her geçen gün ağırlaşıyor. Buradan sizlerin aracılığıyla bir çağrıda bulunmak istiyorum. Vatandaşımızın üstüne daha fazla yük yüklemek yerine, ecdadımızın ifade ettiği gibi “İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın.” düsturuyla ilerlememiz gerekiyor.
Vatandaşa kemer sıkma politikası uygulanacağına, bürokrasiye uygulansın. Seçen Seçilenden mağdurluk yaşamasın. Saygılarımla.” dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL