Genel Güncel Siyaset

İyi Partili Yurder Şahin’in ‘Sil Baştan…’ projeleri

‘SİL BAŞTAN…’ İYİ parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Yurder Şahin, Proje lansman taınıtımı gerçekleştirdi. Düzenlenen programa İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Melikgazi Belediye Başkan Adayı Sedat Kılınç, partililer ve..

İyi Partili Yurder Şahin’in ‘Sil Baştan…’ projeleri

‘SİL BAŞTAN…’

İYİ parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Yurder Şahin, Proje lansman taınıtımı gerçekleştirdi.
Düzenlenen programa İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Melikgazi Belediye Başkan Adayı Sedat Kılınç, partililer ve basın mensupları katılım gösterdi.
Programda il söz alan İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, adaylarının kazandığında tek bir bölgenin değil tüm Kayseri’nin Belediye Başkanı olacaklarını ifade ederek,” Yurder Şahin başkanımız yıllardır bu şehire esnaf olarak hizmet vermiş bir insan, herkes bilir. Sokakta tek bir insan bile onun hakkında kötü konuştuğunu duymadık. Kendisine başarılar diliyorum. ” diyerek başkan adayını övgü yağmuruna tuttu.

İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Yurder Şahin 2 aydır sahalarda olduğunun altını çizerek Kayseri ve Kocasinan için daha iyi bir hizmet vermenin hazırlıklarında olduğunu, her mahalleye kendilerini anlattıklarını ifade ederek, ” Kocasinan halkının hizmet taleplerinin neler olduğunu tespit ettik. Kocasinan halkıyla beraberiz.” dedi.
Ardından projelerini anlataya başlayan Şahin, ”Sil baştan dedik, Kocasinan’ın kocaman bir köy olduğunu farkettik. Yapacağımız projelerle mahallelerimizi yeniden yapılandıracağız.” diyerek Yeni baştan sil baştan mesajı verdi.

Şahin, ” Kendi ürünlerini, rüzgar gülleri ve güneş panelleriyle elektriğini üreten köylerimiz var. Bu nedenle yardım eli uzatmaya hazırız. Elektrik bedava olacak, su bedava ve çatılardan aldığımız yağmur sularını tekrar kullanarak sulama suyunu bedavaya getireceğiz.” dedi.

         

Kazanmayı hedefleyen Kocasinan Belediye Başkan Adayı Yurder Şahin konulu başlıklar adı altında projelerini anlatarak bilgiler verdi. Bu seçimde Bu İşte Varım ve Yaşamak Lazım, 2 kat daha güçlü, Kaşı-Yaka, Beka meselesi, Hayatınızın en güzel tatili gibi projelrini de hayata geçirmeyi hedefliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL