Güncel

Kaski’den 14 mahalle için su kesintisi uyarısı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından 28 Aralık 2023 Perşembe günü Kocasinan ilçesine bağlı 14 mahallede planlı su kesintisi yaşanacağı duyuruldu. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su..

Kaski’den 14 mahalle için su kesintisi uyarısı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından 28 Aralık 2023 Perşembe günü Kocasinan ilçesine bağlı 14 mahallede planlı su kesintisi yaşanacağı duyuruldu.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada Kocasinan ilçesinde 14 mahalleye içme suyu bağlantı çalışması nedeniyle belirli bir süre su iletimi sağlanamayacağı kaydedildi.

Kesintinin 00.00 – 08.00 saatleri arasında yapılacağı ve abonelerin kesintiden daha az etkilenmeleri için gerekli tedbirleri almaları gerektiği vurgulandı.

Yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Abonelerimize sağlıklı, kaliteli ve yeterli miktarda içme suyu iletimi sağlamak adına Kocasinan ilçesinde, Yenidoğan, Ziya Gökalp, Yunus Emre, Barbaros, Yenişehir, Sümer, Yeni, Mevlana, Seyrani, Turgut Reis, Zümrüt, Saraybosna, Yakut ve Hoca Ahmet Yesevi Mahalleleri’nde (kısmen) içme suyu bağlantı çalışması nedeniyle 28.12.2023 tarihinde 00.00 ile 08.00 saatleri arasında planlı olarak su kesintisi uygulanacaktır. Abonelerimize önemle duyurulur.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL