Genel Güncel Kültür-Sanat SonDakika

KAYMEK’ten vatandaşlara yeni bir faaliyet ”Meyve Ağaçları Budama Kursu”

Kayseri’de halkın ihtiyaçları ile vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda sürekli yeni kurs ve etkinliklere imza atan Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK, bu kez de yoğun talepte bulunulan bir kursu hizmete sundu. Yoğun..

KAYMEK’ten vatandaşlara yeni bir faaliyet ”Meyve Ağaçları Budama Kursu”

Kayseri’de halkın ihtiyaçları ile vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda sürekli yeni kurs ve etkinliklere imza atan Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK, bu kez de yoğun talepte bulunulan bir kursu hizmete sundu.

Yoğun talep dolayısıyla kayıtların dolduğu ve kısa süre içerisinde başlayacak Meyve Ağaçları Budama Kursu, KAYMEK Sümer Tesisleri’nde pazartesi, çarşamba ve cuma günleri olmak üzere haftanın 3 günü saat 18.00-20.30 arasında planlanan şekilde gerçekleştirilecek.

MEYVE AĞAÇLARININ NASIL BUDANACAĞI ÖĞRETİLECEK

Meyve ağaçlarının veriminin, kalitesinin artması ve verimin sürekliliğinin sağlanması amacıyla yoğun talepler doğrultusunda ihtiyaç haline gelen kursta, ‘meyve ağaçlarının erken meyveye yatması, meyve kalitesi ve sürekliliğinin arttırılması’ gibi konularda eğitime katılanlar, budama çeşitlerini, ağaç türüne ve ağaç yaşına uygun budama şekillerini öğrenecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL