Genel Güncel SonDakika

Kayseri atık su hattı için yapılan yatırımın değeri belli oldu!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından 4,5 yılı aşkın sürede 630 milyon 375 bin TL’lik atık su hattı yatırımı gerçekleştirildiğini kaydetti…

Kayseri atık su hattı için yapılan yatırımın değeri belli oldu!
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından 4,5 yılı aşkın sürede 630 milyon 375 bin TL’lik atık su hattı yatırımı gerçekleştirildiğini kaydetti.

KASKİ Genel Müdürlüğü, geleceğe yönelik güçlü yatırımlarla Kayseri’nin daha da sağlam altyapıya kavuşması için ihtiyaç önceliğine göre belirlediği projeler ile altyapıyı daha modern hale getirmeye devam ediyor.

Sağlıklı bir kentin ancak sağlıklı bir altyapı üzerine inşa edilebileceği gerçeğinden yola çıkan KASKİ, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın başkanlığında önemli yatırımlara imza attı.

Bu kapsamda son 4,5 yılı aşkın sürede 630 milyon 375 bin TL yatırım bedeli ile 665 Bin 68 metre atık su şebeke hattı imalatı yapıldı.

“ALTYAPININ ÖNEMİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ilk günden beri merkez ilçe ayrımı yapmadan titiz bir çalışma yürüttüklerini belirterek, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir yarınlar bırakmak için altyapının önemini çok iyi bildiklerini kaydetti.

Sağlıklı üst yapıların ancak sağlıklı altyapılar ile mümkün olabileceğini dile getiren Başkan Büyükkılıç şunları kaydetti:

“Kayseri Büyükşehir Belediyemiz halkımızın tamamına kusursuz ve sürdürülebilir hizmet sunma yolunda emin adımlarla ilerlerken, belediyemize bağlı kurumlarımızda aynı özveri ile çalışılıyor. Her geçen gün yeni projeler ile Kayseri’mizi dünya kenti yapma yolunda önemli katkı vermeye devam ediyoruz. Teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak, abone memnuniyetini sağlayabilen kurum olma yolunda da kararlıkla çalışıyoruz. Tabi ki her şey memleketimiz için, vatandaşımız için yapılıyor. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da amacımız halkımızın hizmetkârı olmak. Sağlam altyapı sağlam gelecek demektir. Bu gerçeği hiç bir zaman göz ardı etmedik. Tüm birimlerimiz bu bilinçle gerçekten fedakârca gece gündüz demeden çalışıyorlar.  Gerçekleştirilen yatırımlarımız kentimize hayırlı olsun. Aynı azim ve kararlılıkla hizmetlerimiz sürecek.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL