Güncel

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti 2022’nin en iyileri ödülleri sahibini buldu

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti 2022’nin en iyileri ödül töreni, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlendi. Bir çok farklı alanda ödülün verildiği tören; Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Törende; Kayseri..

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti 2022’nin en iyileri ödülleri sahibini buldu

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti 2022’nin en iyileri ödül töreni, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlendi. Bir çok farklı alanda ödülün verildiği tören; Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Törende; Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan açıklamalarda bulundu.

Vali Çiçek açıklamalarında, ”Aranızda olmaktan gerçekten çok mutluyum. Basın sektörümüz olmasaydı hayat nasıl olurdu diye düşünüyorum. Muhtemelen çok sessiz olurdu. Basın sayesinde bir çok olaya müdahil oluyorum, bana bağlı olan kurumları teftiş ediyorum. Bunun yanı sıra Kayseri basınına teşekkürlerimi bildirirken, onlarla birlikte yönetimde hep beraber olduğumuzu hatta kocaman bir aile olduğumuzu düşünüyorum. 6 Şubat’ta yaşanan ve asrın felaketi olarak adlandırdığımız deprem felaketinde gazetecilerin bir çoğu, özellikle Kayseri de seferber oldu. Duyarlı ve elini taşın altına koyan gazetecilerimiz var. İnşallah bu ödüller hayırlı olur.” ifadelerini kullandı.

Vali Çiçek’in ardından kürsüye çıkan Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ, yaptığı açıklamada, ”İletişim alanında her geçen gün pek çok değişim yaşanıyor. Bunun yanında sosyal medya pek çok zararlara da yol açıyor. Genç meslektaşlarıma başarılar diliyor ve çağı yakalamanın çok önemli olduğunu hatırlatmak istiyorum. Ödül alan arkadaşlarımızı tebrik ediyor, iyi akşamlar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Son olarak söz alan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, ”İlk olarak Kayseri Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen bu yarışmada ödül alan arkadaşlarımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımızın Memduh Büyükkılıç’ın selamını sizler için getirdim. Geleneksel olarak düzenlenen yarışmanın devamını diliyor ve herkese iyi akşamlar diyorum.” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL