Genel Güncel SonDakika

Kayseri Milletvekilleri neden GATA’ya gitti? İşte sebebi…

Geçtiğimiz günlerde Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç katıldığı bir programda Pençe Kilit operasyon bölgesinde 9 askerin şehit düştüğü çatışmada yaralanan askerler arasında Kayserili bir askerin de bulunduğunu açıklamıştı. AK..

Kayseri Milletvekilleri neden GATA’ya gitti? İşte sebebi…

Geçtiğimiz günlerde Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç katıldığı bir programda Pençe Kilit operasyon bölgesinde 9 askerin şehit düştüğü çatışmada yaralanan askerler arasında Kayserili bir askerin de bulunduğunu açıklamıştı.

AK Parti Kayseri milletvekilleri Hulusi Akar, Ayşe Böhürler, Şaban Çopuroğlu, Murat Cahid Cıngı ve Sayın Bayar Özsoy da Ankara GATA Hastanesi’nde tedavi gören Piyade Teğmen Ahmet Koç’u ziyaret ederek başhekimden yaralı askerler hakkında bilgi aldı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Ak Parti Kayseri Milletvekili Sayın Bayar Özsoy, paylaşımında ”Bir kez daha Şehit düşen evlatlarımıza Cenab-ı Allah’tan Rahmet, yaralanan Kahraman Askerlerimize acil şifalar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL