Güncel SonDakika

Kayseri Narkotik’ten zehir tacirlerine darbe!

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Amirliği ekipleri tarafından 1 Ocak 2024 tarihinde uyuşturucu madde ticareti yapmak, uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak suçlarından N.Y., A.S., K.M. VE M.B…

Kayseri Narkotik’ten zehir tacirlerine darbe!

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Amirliği ekipleri tarafından 1 Ocak 2024 tarihinde uyuşturucu madde ticareti yapmak, uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak suçlarından N.Y., A.S., K.M. VE M.B. isimli 4 şahsa yönelik operasyon düzenlendi.

Yapılan operasyonda N.Y. isimli şahıs uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan gözaltına alınırken, diğer şahıslar ise uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak suçundan gözaltına alındı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Amirliği ekipleri tarafından N.Y. isimli şahsın ikametinde yapılan aramalarda 24 gram uyuşturucu madde, 600 TL haksız kazançtan elde edilen para, 1 adet alüminyum folyo rulosu, 1 adet hassas terazi, 1 adet uyuşturucu madde ölçümünde kullanılan plastik ölçek ve 2 adet bulundurulması yasaklı köpek ele geçirildi.

Şahsın ikametinde bulunan 2 adet yasaklı ırk köpek Belediye ekipleri tarafından muhafaza altına alındı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL