Güncel

KAYSERİ VALİSİ’NE PLAKET

Kayseri’de düzenlenen Türkiye Yamaç Paraşütü Mesafe Şampiyonasına verdiği destekten dolayı Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’e plaket takdim edildi. Türkiye Hava Sporları Federasyonu (THSF) Yönetim Kurulu Üyesi Adem Hasgül ve Kayseri Turizm..

KAYSERİ VALİSİ’NE PLAKET

Kayseri’de düzenlenen Türkiye Yamaç Paraşütü Mesafe Şampiyonasına verdiği destekten dolayı Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’e plaket takdim edildi.

Türkiye Hava Sporları Federasyonu (THSF) Yönetim Kurulu Üyesi Adem Hasgül ve Kayseri Turizm İşletmecileri Derneği (KAYTİD) Başkanı Serdar Sarıçam, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Kayseri’de düzenlenen Türkiye Yamaç Paraşütü Mesafe Şampiyonasına verdiği destekten dolayı Vali Çiçek’e teşekkür edildi.

THSF Yönetim Kurulu Üyesi Adem Hasgül, “Şampiyona çok güzel bir ortamda ve büyük bir heyecanla geçti. Kayserimizde yaklaşık 200’e yakın sporcumuzu ağırladık. Yarışma süresince bize desteklerini esirgemeyen Valimiz Gökmen Çiçek’e çok teşekkür ederim. Turizm alanında ilimizde yaptığı çalışmalar takdire şayan. Turizmde ilçelerde yaptığı dokunuş gibi sportif turizm alanına yaptığı destek ile yamaç paraşütü sporu sadece Kayseri’de değil tüm Türkiye’de bilinir hale geldi. Bugün Ali Dağında yapılan çalışmalar onun eseridir” diye konuştu.

KAYTİD Başkanı Serdar Sarıçam da Vali Çiçek ile Kayseri’nin Turizm şehri olduğunu ifade ederek, “Bugün gelinen noktada bir kazanım var ise Valimiz Gökmen Çiçek ile bu oldu. Turizmciler onun sayesinde kendine geldi” dedi.

Vali Çiçek de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Turizm alanında desteklerinin artarak devam edeceğini söyledi.

Ziyaretin ardından Vali Çiçek’e Türkiye Yamaç Paraşütü Mesafe Şampiyonasına verdiği destekten dolayı plaket takdim edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL