Genel Yaşam

Kayseri’de bir ayda 414 işletme açıldı.

KAYSERİ (1HA) – Kayseri’de Mart ayında 414 yeni işletme açıldı. Mart ayı verilerini değerlendiren KESOB Başkanı Şeyhi Odakır, “2023 yılının esnaf ve sanatkârlarımızın yılı olmasını temenni ediyorum” dedi.    ..

Kayseri’de bir ayda 414 işletme açıldı.

KAYSERİ (1HA) – Kayseri’de Mart ayında 414 yeni işletme açıldı. Mart ayı verilerini değerlendiren KESOB Başkanı Şeyhi Odakır, “2023 yılının esnaf ve sanatkârlarımızın yılı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

 

Kayseri’de Mart ayında yeni sicil kaydı yaptıran işletme sayıları belli oldu. Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) Sicil Müdürlüğü’nden alınan verilere göre, Mart ayında 414 kişi yeni sicil kaydı yaptırdı.

Mart ayı verilerini değerlendiren KESOB Başkanı Şeyhi Odakır, yeni kayıt yaptıran esnaf ve sanatkârlara hayırlı olması temennisinde bulundu. Odakır, “Yeni kayıt yaptıran esnaf ve sanatkârlarımıza hayırlı olsun diyor, işlerinde bol kazançlar diliyorum. Bu yılın esnafımızın yılı olmasını temenni ediyorum. Kayseri’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olarak, 32 bin esnaf ve sanatkârın temsilcisi olarak, esnafımızın faydasına ve yararına olacak çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. Hizmetlerimizle, projelerimizle esnafımıza faydalı olmaya gayret edeceğiz. Esnafımızın yanında olacak, onların sesi olacağız. Tekrardan yeni kayıt yaptıran esnafımıza hayırlı olsun diyorum. Bütün esnaf ve sanatkâr kardeşlerimize işlerinde bol kazançlar diliyor, her birini selamlıyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL