Genel Güncel

Kayseri’de Uyuşturucu Operasyonu

23.07.2023 günü Kayseri İl Emniyet Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Sokak Suçları İle Mücadele Büro Amirliği görevlilerince Kayseri Kocasinan’a bağlı Melikgazi mahallesinde yapılan çalışmalarda, M.F, H.F, Y.A ve C.A.Y isimli..

Kayseri’de Uyuşturucu Operasyonu

23.07.2023 günü Kayseri İl Emniyet Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Sokak Suçları İle Mücadele Büro Amirliği görevlilerince Kayseri Kocasinan’a bağlı Melikgazi mahallesinde yapılan çalışmalarda, M.F, H.F, Y.A ve C.A.Y isimli şahısların, uyuşturucu madde ticareti yaptığı bilgisi üzerine yapılan çalışmalarda ara yakalamalarla delillendirilmiş ve aşağıda belirtilen;
✔️ 11 parça halinde 64,25 gram Metamfetamin maddesi
✔️ 1 adet hassas terazi
✔️ 2 parça aliminyum folyo rulosu
✔️ 8200 TL para
suç unsuru maddeler ele geçirildi. Y.A, M.F, H.F ve C.A.Y isimli şahıslar hakkında Uyuşturucu Madde Ticareti yapmak suçundan yasal işlem yapılarak gözaltına alındı. Y.A isimli şahsın Uyuşturucu madde Bulundurmak ve Kullanmak suçundan 3 adet aranması ve 3 yıl 19 ay 26 gün kesinleşmiş cezası olduğu, H.F isimli şahsın hırsızlık ve basit yaralama suçlarından ifadeye yönelik aranması olup, A.Ç, K.A. ve O.Y isimli şahıslara Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak suçundan göz altına alındı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL