Genel Güncel SonDakika

Kayseri’nin güçlü derneği kararını verdi: Yerel seçimlerde o adayı destekleyeceğiz!

Kayseri’nin güçlü ve kalabalık derneklerinden biri olan Kayseri Gemerekliler Derneği, yaklaşan yerel seçimler öncesinde tarafını duyurdu. Kayseri Gemerekliler Derneği sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Kocasinan Belediye Başkanlığı için İyi Parti’nin..

Kayseri’nin güçlü derneği kararını verdi: Yerel seçimlerde o adayı destekleyeceğiz!

Kayseri’nin güçlü ve kalabalık derneklerinden biri olan Kayseri Gemerekliler Derneği, yaklaşan yerel seçimler öncesinde tarafını duyurdu.

Kayseri Gemerekliler Derneği sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Kocasinan Belediye Başkanlığı için İyi Parti’nin adayı Yurdaer Şahin’in destekleneceği açıklandı.

Konuyla ilgili yapılan paylaşımda ”Sevgili Gemerekliler, sevgili hemşehrilerimiz; malumunuzdur Kayseri Gemerekliler Derneği olarak hiç bir siyasi parti’ye taraf olmadık. Yalnız bir hemşehrimiz bizleri temsil noktasında bir yerden aday olursa onun yanında olacağımızı her zaman beyan ettik, bu bağlamda Kayseri Gemerekliler Derneği üyesi ve maddi manevi her zaman destekçisi olan, Gemerek ilçemizin, Çat köyünden Kayseri’de iş adamı sayın Yurdaer Şahin yaşadığımız şehir Kayseri’nin Kocasinan ilçesinden İyi Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı olmuştur. Biz Kayseri Gemerekliler Derneği olarak sevgili hemşehrimiz’in yanında olmaktır. Sizlerinde inşallah bu yolda sevgili hemşehrimiz yanında olmanızı, desteklemenizi temenni ederiz. Bizler sevgili hemşehrimiz Yurdaer Şahin’e çıktığı bu yolda başarılar dileriz.’‘ ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL