Genel Güncel

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşların taleplerini dinledi.

Kayseri Bakış mikrofonlarına özel açıklamalarda bulunan Çolakbayrakdar, Kaymek’in yıl sonu sergisi ve yeni dönem açılışı sonrasında vatandaşların taleplerini dinlemek ve şehirde bir tur atmak için dışarı çıktıklarını belirtti. Bu sürecin,..

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşların taleplerini dinledi.

Kayseri Bakış mikrofonlarına özel açıklamalarda bulunan Çolakbayrakdar, Kaymek’in yıl sonu sergisi ve yeni dönem açılışı sonrasında vatandaşların taleplerini dinlemek ve şehirde bir tur atmak için dışarı çıktıklarını belirtti. Bu sürecin, yıllardır Kayseri’de alışılagelmiş bir Belediye Başkanı ile vatandaş arasındaki rutin bir ilişki olduğunu ifade etti. Özellikle sonbaharın işlerin yoğun olduğu bir dönem olduğunu ve işleri takip etmek ve vatandaşların taleplerine cevap vermek için ellerinden geldiğince çalıştıklarını vurguladı.

“BAŞARININ ARKASINDA VATANDAŞI ÇOK SIK DİNLEMEK VAR”

Sokakta karşılaştıkları insanların kendilerine öneri, beklenti veya sevgi ifadeleri ilettiklerini ve bu geri dönüşlerin başarının bir parçası olduğunu söyledi. Çolakbayrakdar, vatandaşlarla doğrudan iletişimde olmanın önemine şu sözlerle dikkat çekti.

“Belediye Başkanı olarak şu ana kadar ki başarının geri planında ne var derseniz, vatandaşla birebir temasta olmak, vatandaşı çok sık dinlemek derim.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL